Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. mája 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Pripravuje špeciálne vydanie diskusnej relácie O 5 minút 12

BRATISLAVA 5. mája –

Vážení kolegovia,

RTVS pripravuje špeciálne vydanie diskusnej relácie O 5 minút 12, ktoré odvysiela v nedeľu 8. mája o 11:55 Jednotka. V relácii budú pozvaní hostia s moderátorom Martinom Strižincom v Múzeu holokaustu v Seredi naživo diskutovať o tom, ako minulosť ovplyvňuje našu súčasnosť a tiež o tom, čo musíme robiť, aby sme nehazardovali s vlastnou budúcnosťou.

Pozvaní hostia:
– prezident SR Andrej Kiska
– držiteľka Radu Ľudovíta Štúra II. triedy za mimoriadne zásluhy o demokraciu a ochranu ľudských práv a slobôd Dalma Špitzerová
– riaditeľ Múzea holokaustu v Seredi Martin Korčok
– riaditeľka Dokumentačného strediska holokaustu Monika Vrzgulová
– generálny riaditeľ Múzea SNP v Banskej Bystrici Stanislav Mičev
– sociológ Michal Vašečka
– finalisti Olympiády ľudských práv Natália Heribanová a Ivar Smaho

Súčasťou vysielania bude aj zostrih z diskusie so študentmi Obchodnej akadémie v Seredi o ich pohľadoch na aktuálnu spoločenskú situáciu. Študenti sa zároveň stali súčasťou experimentu priamo v areáli Múzea holokaustu a podelia sa aj o svoje pocity z vlaku hrôzy.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.