Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Prestávka diskusných relácií počas Veľkej noci

BRATISLAVA 2. apríla – Počas Veľkej noci nebudú v Rádiu Slovensko odvysielané diskusné relácie Z prvej ruky, K veci a Sobotné dialógy. Miesto nich bude rozšírené prúdové vysielanie – Dobrý večer, Slovensko sa bude na Veľký piatok a Veľkonočný pondelok začínať už o 18:30, popoludňajšie diskusie Z prvej ruky a Sobotné dialógy nahradí počas Veľkého piatka a Veľkonočného pondelka sviatočný hudobný playlist.
V nedeľu 5. apríla vysielanie O 5 minút 12 na Jednotke nahradí priamy prenos Veľkonočnej sv. omše z Vatikánu s požehnaním Urbi et Orbi pápeža Františka so začiatkom o 10:30.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.