Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Počas víkendu viacero relácii špeciálne v posunkovej slovenčine

BRATISLAVA 25. septembra – RTVS si počas tohto týždňa pripomína nepočujúcich. Keďže medzinárodný deň nepočujúcich pripadá na poslednú septembrovú nedeľu, 27. 9. budú počas celého dňa všetky programy na Jednotke a Dvojke vysielané so simultánnymi titulkami. Špeciálne pre nepočujúce deti budeme počas detského pásma v sobotu 26. 9. vysielať relácie Fidlibum, Trpaslíci a Daj si čas.

V nedeľu 27. 9. budeme všetky relácie na Jednotke aj Dvojke vysielať buď so skrytými titulkami, alebo so simultánnym prekladom do posunkovej slovenčiny.
Relácie na Jednotke, ktoré budeme v nedeľu mimoriadne tlmočiť do posunkovej slovenčiny:
Zázračný ateliér
O 5 minút 12
Správy RTVS o 19.00
GBS
Krátke správy

Ukážku z relácie Fidlibum špeciálne tlmočenej do posunkovej slovenčiny nájdete TU https://youtu.be/wLFJ7h1ff9M.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

12. ročník charitatívneho galavečera Noc nádejí bude na obrazovkách RTVS výnimočný Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.