Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Počas nedele s rekordnou sledovanosťou

BRATISLAVA 30. septembra – Jednotka bola jednotkou na trhu v čase vysielania relácií Svet v obrazoch, politickej diskusnej relácie O 5 minút 12, ako aj počas publicistickej relácie Občan za dverami, ktorá dosiahla svoj druhý najvyšší podiel na trhu v hodnote 19,7% a pozrelo si ju takmer 200 000 divákov.
Jednotke sa darilo zaujať divákov aj v podvečernom slote. Svoje nadpriemerné výkony sledovanosti dosiahli relácie Hurá do záhrady a Tajomstvo mojej kuchyne s druhým najvyšším podielom na trhu v roku 2013 v hodnote 16,0%.
Nadpriemernými výkonmi sledovanosti pokračovala Jednotka aj počas večerného spravodajstva. Správy RTVS dosiahli jednu z najvyšších hodnôt v roku 2013, pozrelo si ich 218 000 divákov a športové spravodajstvo Góly body sekundy so sledovanosťou 317 000 divákov dosiahlo svoju najvyššiu hodnotu v roku 2013.
Dokument Dve tváre Osvienčimu na Dvojke upútal pozornosť divákov aj v nedeľnej poludňajšej repríze, keď si ho pozrelo 56 000 divákov. V sobotňajšej premiére dosiahol sledovanosť 69 000 divákov. Dvojka si divákov udržala aj v nedeľu popoludní počas priameho prenosu z MS v cyklistike vo Florencii, ktorý sledovalo 180 000 divákov. Dvojka bola počas väčšiny vysielania prenosu jednotkou na trhu.
Večer Dvojka odvysielala prvýkrát v rámci nového cyklu Divadlo nás baví záznam z predstavenia Tančiareň s viacerými slovenskými divadelnými osobnosťami, predstavenie si na Dvojke pozrel nadpriemerný počet divákov.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;nr

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.