Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. mája 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS odvysiela futbalové zápasy našej reprezentácie

BRATISLAVA 24. mája – Rozhlas a televízia Slovenska sa so spoločnosťou Sport5, vlastníkom televíznych práv na slovenskú futbalovú reprezentáciu, dohodla na odvysielaní oboch priateľských zápasov Slovenska – v sobotu zápasu Slovenska s Poľskom z Klagenfurtu a aj budúcu stredu stretnutia s Holandskom z Rotterdamu.
RTVS teda odvysiela na Dvojke v sobotu priamy prenos zápasu Slovensko – Poľsko, štúdio sa začne o 16:45 a výkop je naplánovaný o 17:00. Komentuje Tomáš Košec.
Rovnako na Dvojke odvysiela RTVS v stredu 30. 5. 2012 priamy prenos zápasu Holandsko – Slovensko, štúdio sa začne o 20:15 a výkop o 20:30. Komentuje Marcel Merčiak.
„Cena za oba prípravné zápasy je 30 000 eur, jeden teda vychádza na 15 000 eur. Zmluvu samozrejme zverejníme, takže sa oplatilo rokovať až do poslednej možnej chvíle. Približne pred dvoma rokmi STV platila 50 000 eur za jeden podobný zápas. V každom prípade sme radi, že po hokejovej reprezentácii ponúkneme vzápätí aj zápasy futbalového národného tímu,“ povedal programový riaditeľ RTVS Andrej Miklánek.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.