Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. novembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Nové počasie RTVS začína na Lomnickom štíte

BRATISLAVA 26. novembra – Komunikačná kampaň odštartovala úvodnou časťou, ktorá predznamenáva príchod vynovenej relácie Počasie. Na motív klasickej skladby skladateľa Antonia Vivaldiho Štyri ročné obdobia pripravil kreatívny tím pútavý zostrih série obrazov, zachytávajúcich obdobia roka v plnej nádhere.
Na úvodnú časť kampane nadväzuje imidžový spot, jeho kreatívny koncept vznikal v interných kapacitách tímu riaditeľky Sekcie marketingu a komunikácie RTVS Daši Matušíkovej a pod vedením kreatívneho riaditeľa Milana Prekopa. Autorom textovej časti kampane je senior copywriter Róbert Bunča, nezameniteľné zábery pozorným okom kamery zhotovil kameraman Laco Janošťák so svojím tímom a koordináciu realizácie spotu zabezpečila Dominika Šulková.
„V komunikačnom koncepte predstavujeme nové moderátorské tváre profesionálov zo SHMÚ, s ktorými sa budú naši diváci pravidelne vo vysielaní televízie a rozhlasu stretávať. Prepojili sme ich s jedným z najzaujímavejších meteorologických bodov na Slovensku – Lomnickým štítom. Divákom v spote približujeme tiež nosné piliere nového Počasia RTVS v podobe výnimočných informácií, ktoré sa z našej predpovede budú môcť dozvedieť,“ povedala riaditeľka Sekcie marketingu a komunikácie RTVS Daša Matušíková.
Nové Počasie RTVS v spolupráci so Slovenským hydrometeorologickým ústavom sa na obrazovkách objaví už v najbližších dňoch. Spot k novému Počasiu RTVS si môžete pozrieť tu: http://youtu.be/0JjKkivxgZw.
O úpravu vlasov meteorológov sa postaral profesionálny kaderník Ján Molnár, ktorý dnes patrí medzi slovenskú špičku v oblasti vlasového dizajnu. Oblečenie zabezpečila jedinečná značka pánskej módy Otto Berg a pochádza z aktuálnej kolekcie jeseň/zima 2013.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.