Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Nočné počítanie ovečiek zaradili medzi najlepšie fóry

BRATISLAVA 2. apríla – Radi by sme sa s vami podelili o informáciu, ktorá bola publikovaná v spojitosti s 1. aprílovým vysielaním Jednotky, kde počas viac ako 300 minútového živého prenosu z Mlynskej doliny Andrej Bičan a jeho hostia zrátali neuveriteľných 2 750 ovečiek. Tento invenčný počin a vtipný nápad RTVS ocenil britský The Guardian a aprílový žart s nočným počítaním ovečiek zaradil medzi najlepšie fóry tohto

Viac sa dozviete: http://www.theguardian.com/media/2014/apr/01/april-fools-jokes-2014-best-web
Video z vysielania nájdete tu: http://youtu.be/bNJ2xGLcaRc

„Pri zrode tohto nápadu určite nebolo cieľom dosiahnuť rekordné čísla sledovanosti nočného vysielania. Chceli sme sa priblížiť najmä k mladej generácii, ktorá trávi čas najmä na sociálnych sieťach, vo virtuálnom prostredí. Prvý apríl, ktorý RTVS pripravila, mal obrovský zásah. Informácia o našom vysielaní sa dokonca dostala aj ďaleko za hranice, čo ma nesmierne teší. Prirodzene nejde o stabilný formát, ale o výnimočný počin, ktorý preukázal, že v RTVS nám nechýba aj zmysel pre humor. Ideálna šanca ako to preukázať je práve 1. apríl, už teraz sa teším na budúci rok,“ povedal Václav Mika, generálny riaditeľ RTVS.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.