Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Mala najsledovanejší Silvester

BRATISLAVA 2. januára – Spoločná silvestrovská šou RTVS a Českej televízie Kúzelný Silvester sa stala najsledovanejším utorkovým nespravodajským programom. Premiéru pôvodného zábavného programu, ktorým obe televízie symbolicky zavŕšili 60. výročie svojho vzniku, si v cieľovej skupine 12+ nenechalo ujsť rekordných 634-tisíc divákov (podiel na trhu 30,1 %). Silvestrovská šou bola najsledovanejším titulom aj v cieľovej skupine 12-54, pozrelo si ju až 317-tisíc divákov (podiel 26,1 %).
Darilo sa aj špeciálnej časti Nikto nie je dokonalý s rozlúčkou moderátorov Eleny Vacvalovej a Olivera Andrásyho, ktorých od 7. januára nahradí nová dvojica Junior a Marcel. V skupine 12+ získala trhový podiel 27,3 % (595-tisíc divákov) a v hlavnom vysielacom čase bola druhým najsledovanejším večerným programom po Kúzelnom Silvestri, v cieľovej skupine 12-54 dosiahla skvelých 22,9 % (284-tisíc divákov).
Diváci si tiež nenechali ujsť priamy prenos zápasu skupinovej fázy hokejových MS do 20 rokov medzi Slovenskom a Českom na Dvojke. V pásme vysielania ho sledovalo v priemere 210-tisíc divákov (trhový podiel 15,8 %) a Dvojka sa tak v čase vysielania zápasu stala jednotkou na trhu.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.