Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. januára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Legendy popu venované hitom Hany Hegerovej

BRATISLAVA 15. januára – Hudobno-zábavný program RTVS Legendy popu pokračuje ďalej. Najbližší piatkový večer na Jednotke bude venovaný najväčším hitom legendárnej slovenskej a českej speváčky Hany Hegerovej, vlastným menom Carmen Farkašovej, narodenej 20. októbra 1931 v Bratislave. 18. januára o 20.10 tak na Jednotke opäť zaznejú skladby, ktoré si spieva niekoľko generácií. Aktuálna štvrtá séria programu Legendy popu prinesie aj spomienky na hity Dalibora Jandu (25.1.), Marie Rottrovú (1.2.) a Karla Svobodu (8.2.). Nesmrteľné hity Hany Hegerovej v piatok o 20.10 na Jednotke zaspievajú Lucia Lužinská, Zuzana Mauréry, Kristína Turjanová, Pavol Plevčík, Zuzana Kronerová, Katarína Hasprová, Alena Čermáková, František Kovár, Lucia Šoralová a Zdenka Trvalcová. Glosátormi Legiend popu venovaných Hane Hegerovej budú Milan Lasica, Jozef Bednárik a znalec tvorby legendárnej šansonierky Tomáš Padevět, ktorý o Hane Hegerovej pripravuje knihu.

Zoznam interpretov a skladieb – Legendy popu – Hana Hegerová:
Lucia Lužinská Černá Jessie
Zuzana Mauréry Lásko prokletá
K. Turjanová / P. Plevčik Tak aby ste to věděla
Zuzana Kronerová Čerešně
Katarína Hasprová Milord
Alena Čermáková Co mi dáš
F. Kovár / L. Šoralová Levandulová
Zdenka Trvalcová Rýmování o životě
Lucia Šoralová Můj milý málo milý je
Pre fanúšikov hudobno-zábavnej šou Legendy popu sme pripravili aj špeciálnu podstránku na webe legendypopu.stv.sk, na ktorej nájdu profily legiend, archív, fotogalériu či súťaže o voľné vstupenky na priamy prenos. Legendy popu, šou plnú emócií a spomienok na najväčšie hudobné osobnosti vysielame na Jednotke každý piatok od 20.10 a v repríze v sobotu predpoludním. Tento program vám ukáže hviezdy tak, ako ste ich doteraz ešte nevideli a hlavne nepočuli.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;bl

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.