Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Jednotka v utorkovom prime time opäť predbehla súkromnú TV

BRATISLAVA 13. februára – Jednotka v utorok večer v hlavnom vysielacom čase opäť porazila sitcom súkromnej televízie a v cieľovej skupine divákov starších ako 12 rokov bola dvojkou na trhu vďaka zábavnému programu Nikto nie je dokonalý. Talk show Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej, ktorú vysiela RTVS na Jednotke každý utorok o 20.10, dosiahla podiel na trhu 16% a sledovalo ju 366 tisíc divákov. Výrazne nad aktuálnym celodenným trhovým podielom Jednotky skončili v utorok aj vedomostno-zábavné formáty Duel (trhový podiel 14,3%) a 5 proti 5 (trhový podiel 11,5%) a spravodajská relácia s novým vizuálom Góly – body – sekundy (trhový podiel 11,8%).
Jednotka má za sebou opäť mimoriadne úspešný víkend. K najsledovanejším televíznym reláciám na slovenskom trhu v univerzálnej cieľovej skupine 12+ v 6. týždni 2013 v čase svojho vysielania patrili dokonca dvakrát v prime time programy Jednotky. Diváci najviac sledovali obľúbenú Poštu pre teba, hudobno-zábavný program Legendy popu, talk show Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej Nikto nie je dokonalý, diskusný program O 5 minút 12 a kulinársku reláciu Kamily Magálovej Tajomstvo mojej kuchyne.
Minulotýždňové vydanie programu Legendy popu venované hudobnému skladateľovi Karlovi Svobodovi sledovalo 410 tisíc divákov starších ako 12 rokov (trhový podiel 19,5%).Mimoriadny výkon podala sobotná Pošta pre teba, ktorú si pozrelo 454 tisíc divákov (trhový podiel 20,9%) Obľúbený program Jednotky bol v sobotnom prime time lídrom na trhu v cieľovej skupine 12+. Vysoko nad priemerom Jednotky zabodovali v sobotu aj relácie Taxík (v čase vysielania jednotkou na trhu, podiel 16,4%) a Nebíčko v papuľke (trhový podiel 14,7%), ale aj program Postav dom, zasaď strom (trhový podiel 14,9%). Dobre sa darilo aj repríze utorkového vydania zábavného programu Nikto nie je dokonalý v sobotu napoludnie. Talk show Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej bola v čase vysielania jednotkou na trhu s podielom 17%. V nedeľu bola diskusná relácia RTVS O 5 minút 12 v čase jej vysielania jednotkou na trhu. Program sledovalo 320 tisíc divákov starších ako 12 rokov (trhový podiel 22,9%). Nadpriemerné výkony dosiahli aj relácie Tajomstvo mojej kuchyne (trhový podiel 15,9%), Góly – body – sekundy (trhový podiel 10,4%) a hlavná spravodajská relácia Správy RTVS o 19-tej hodine (trhový podiel 9,2%).

Mgr. Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.