Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Hosťom Sobotných dialógov bude premiér Robert Fico

BRATISLAVA 18. októbra – Hosťom Sobotných dialógov bude premiér Robert Fico (Smer-SD). Nahrávame ich dnes od 11:30 v Slovenskom rozhlase na Mýtnej ul., relácia bude odvysielaná v sobotu 19. októbra o 12:10 na Rádiu Slovensko. Moderuje Branislav Dobšinský.

Témy:

– zdravotné poisťovne, arbitrážne konanie proti Slovensku;
– rozpočet verejných financií (riziká, platové požiadavky profesijných skupín, daňové licencie, plánované zníženie firemných daní, druhý pilier);
– obsadzovanie miest v štátnej správe (kauza Komjatice)

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Majitelia obnovených historických skvostov, neváhajte, uzávierka prihlášok do súťaže Kultúrna pamiatka roka – Fénix je už 15. 1. 2022! Petra Vlhová je Niké športovcom mesiaca už po tretíkrát!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.