Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. januára 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Hosťom relácie Nedeľný hosť Pyramídy bude nový predseda SAV

BRATISLAVA 16. januára – Akadémiu čaká turbulentný rok a zďaleka nie celá vedecká obec so zmenami súhlasí. Pavol Šajgalík tvrdí, že v roku 2015 prejde SAV zmenami, ktoré sa dajú porovnať len s rokom 1989. Ide hlavne o spájanie ústavov SAV do väčších celkov, čo predstavuje zmenu štruktúry fungovania celej organizácie.
Pavol Šajgalík je významným vedcom, dlhé roky viedol Ústav anorganickej chémie SAV, špecializoval sa na keramické materiály. Kredit P. Šajgalíka ako vedca je nespochybniteľný, ale ako bolo vidieť na prípade jeho predchodcu, špičkový vedec v manažérskej funkcií nemusí obstáť.
Nenechajte si ujsť reláciu Nedeľný hosť Pyramídy s exkluzívnym hosťom už túto nedeľu o 23:05 v Rádiu Slovensko.

Informácie o relácii Nedeľný hosť Pyramídy

Inovovaný formát v programovej štruktúre Rádia Slovensko sa bude vysielať naživo každú nedeľu o 23:05. Ide o diskusnú reláciu so zaujímavými hosťami na témy náboženstvo, filozofia a veda. Diskusná relácia bude mať 50 minút a atmosférou a charakterom je rovnaká ako Nočná pyramída. V pozícii moderátorov sa budú striedať Igor Haraj, ktorý sa roky špecializuje na vedecké a filozofické témy a Štefan Chrappa, redaktor náboženskej redakcie.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sj;nr

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.