Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Druhé kolo hlasovania Radio_Head Awards sa končí už v nedeľu

BRATISLAVA 8. februára – Už len do nedele 10. februára môžu fanúšikovia domácej hudby podporiť svojich favoritov nominovaných na ceny Radio_Head Awards v kategóriách Album roka, Singel roka, Nováčik roka a Najlepšia koncertná kapela / Interpret roka. Rovnako do nedele môžu svojím hlasom rozhodnúť aj o víťazoch v štyroch žánrových kategóriách: Elektronická hudba, Hard and Heavy, Hip Hop / Rap / RnB a World Music / Folk.
Mená víťazov v desiatich kategóriách vrátane kategórie Album roka / Cena kritikov budú známe 3. marca. Po druhýkrát udelia na odovzdávaní Radio_Head Awards aj Cenu za prínos do hudby – meno tohtoročného držiteľa bude známe už koncom februára. Počas slávnostného udeľovania junákov s rádiom namiesto hlavy sa na pódiu predstavia Zlokot, Para, Tomáš Sloboda a Sounds Like This, Swan Bride, ale aj Karpatské chrbáty, ktoré v minulom roku oslávili 30 rokov spoločného fungovania. Predstavia sa aj Purist a Walter Schnitzelsson, ktorí sú nominovaní v kategórii Nováčik roka.
O najviac cien na piatom ročníku Radio_Head Awards zabojuje Vec, nominovaní sú aj Para, Ink Midget, Billy Barman, Zlokot, Haf a Beyuz či Puding pani Elvisovej. Minulý rok si junákov s rádiom namiesto hlavy rozdelili Noisecut, Puding pani Elvisovej, Dynamo Team, Čad, Pjoni a Ink Midget, BenePeko a Roland Kánik a Družina.
Živý prenos z udeľovania cien Radio_Head Awards prinesie Rádio_FM naživo vo svojim vysielaní 3. marca od 20.00 h a tiež na webe radiofm.sk (metoo.sk).

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.