Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júna 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Čo ja viem s najlepšou sledovanosťou od premiéry

BRATISLAVA 30. júna – V čase vysielania Čo ja viem bola Jednotka trhovou jednotkou (v 12+ podiel na trhu 22,8%, 364-tisíc divákov) a šou tak zaznamenala najvyšší výkon od svojho nasadenia do vysielania. Svoje maximá zaznamenala v kategóriách podľa pohlavia a veku, vo všetkých ženských cieľových skupinách (najvyšší výkon v cieľovej skupine ženy 55+ – trhový podiel 31,6%) a tiež vo všetkých sledovaných cieľových skupinách podľa vzdelania (najvyšší výkon v skupine diváci s vysokoškolským vzdelaním – podiel 28,4%). Najvyšší trhový podiel vo všetkých sledovaných cieľových skupinách (až 31,8%) zaznamenala aj podľa veľkosti bydliska.
Na Jednotke sa uplynulý piatok darilo aj dokumentárnemu cyklu Fetiše socializmu (v 12+ trhový podiel 11,6%/187-tisíc divákov), ktorý dosiahol najvyšší výkon od svojho nasadenia do vysielania. Maximá zaznamenal v kategóriách muži 55+ (trhový podiel 12,6%), ženy 12-34 (13,5%), ženy 55+ (15,9%), podľa vzdelania (diváci so ZŠ a SŠ vzdelaním) a podľa veľkosti bydliska (diváci z dedín a najväčších miest).
Jednotka dosiahla nadpriemerné výkony aj v nedeľu, trhovou jednotkou bola počas vysielania diskusnej relácie O 5 minút 12 (v 12+ trhový podiel 25,3% – druhý najvyšší výkon v sezóne) a publicistickej relácie Občan za dverami (v 12+ trhový podiel 22% – najvyšší výkon v sezóne).
Diváci si nenechali tradične ujsť ani zápasy v Brazílii, nedeľný osemfinálový duel Holandska s Mexikom (Dvojka 17:50) dosiahol v cieľovej skupine 12+ sledovanosť 359 -tisíc divákov a podiel na trhu 22,2%, čím sa stal zatiaľ druhým najsledovanejším zápasom šampionátu 2014.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.