Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2016 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Robíme to pre fanúšikov

Lidl je oficiálnym predajcom licencovaných produktov UEFA EURO 2016

BRATISLAVA 27. mája – Futbalová horúčka vypukne na Slovensku už v pondelok 30. júna! V Lidli si môžete vybrať z ponuky viac ako troch desiatok výrobkov s tematikou blížiacich sa majstrovstiev Európy, samozrejme za skvelé ceny. Obchodný reťazec je totiž oficiálnym predajcom licencovaných produktov UEFA EURO 2016 .

Správneho fanúšika spoznáte na prvý pohľad, jeho celý outfit hovorí jednoznačne: fandím našim! V Lidli si nakúpite všetko potrebné, do národných farieb sa oblečiete od hlavy až po päty. Šiltovky (4,99 ), tričká (5,99 ), topy (2 kusy v balení za 7,99 ), mikiny (12,99 ), bermudy (6,99 ) či šortky (5,99 ) so slovenskými symbolmi a oficiálnym logom kontinentálneho šampionátu.. To všetko a ešte oveľa viac nájdete už od pondelka vo vašom Lidli. Nezabudli sme ani na mladých fanúšikov. Pre chlapcov a dievčatá máme pripravené tričká (4,99 ), topy (2 kusy v balení za 6,99 ), mikiny (9,99 ), bermudy (5,99 ), šortky (4,99 ) a športové súpravy (6,99 ).

Na premiérové majstrovstvá Európy so slovenskou účasťou je potrebné sa zodpovedne pripraviť. V Lidli na vás čakajú aj futbalové lopty a bránky. Môžete si natrénovať svoju techniku či zorganizovať vlastný turnaj. Nevyhnutnou výbavou každého fanúšika sú aj farby na tvár, zástava a zástavky na auto. V Lidli jednoducho nájdete všetko potrebné na to, aby ste si zápasy slovenských futbalistov mohli vychutnať naplno.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tesco bojuje proti menštruačnej chudobe: odstrihlo hodnotu DPH z cien produktov dámskej hygieny Grantová výzva Henkel Slovensko seniorom pozná víťazov ceny za inovatívnosť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.