Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. septembra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Rádio Slovensko s novou moderátorskou posilou a premiérovými formátmi

BRATISLAVA 11. septembra – Už v sobotu 13. septembra o 7:19 odvysielame premiéru nového formátu Čo sa stalo… s Robom Rothom. Robo Roth pre poslucháčov pripraví tri otázky z našej histórie. Vyberie vždy také udalosti, na ktorých bude môcť ukázať svoje herecké majstrovstvo. V prvom vydaní Čo sa stalo sa napríklad dozviete niečo zo života známeho anglického kráľa, ocitnete sa v renesančnej Florencii, kde sa po prvý raz predstaví jedno z najznámejších výtvarných diel a Robo Roth vám predstaví aj krátku ukážku zo svetoznámej divadelnej hry od mladého francúzskeho spisovateľa. Program bude pravidelne doplnený súťažou o hodnotné ceny. Súťažné otázky budú zverejnené vždy v sobotu ráno na stránke http://slovensko.rtvs.sk a tiež na Facebooku Rádia Slovensko http://www.facebook.com/radioslovensko.
V nedeľu krátko po 11:00 odvysielame premiéru už avizovanej novej šou Spojky s moderátorkou Adelou Banášovou. V prvom vydaní relácie Adela privíta Evu Šuňovú – astronomičku, ktorá momentálne pôsobí vo výskumnom centre na Havaji. Program sa bude v dvojtýždňovej periodicite striedať s reláciou Dvojbodky Pavla Danišoviča a Milana Lasicu.
Novou posilou Rádia Slovensko sa od septembra stáva známy rozhlasový moderátor a spíker Dodo Kuriľák. Osloviť Doda Kuriľáka bola prirodzená reakcia verejnoprávneho rádia na zmeny na rozhlasovom trhu a od pondelka do piatka bude v Rádiu Slovensko moderovať popoludňajšie vysielanie. „Teší nás, že Dodo našu ponuku prijal a posilní tím moderátorov Rádia Slovensko. Dlhodobo ho vnímame ako kvalitného a stabilného rozhlasového spíkra, ktorý bude kompatibilný s ďalším smerovaním Rádia Slovensko,“ povedal k príchodu Doda Kuriľáka riaditeľ Sekcie programových služieb Slovenského rozhlasu Vincent Štofaník. „Rádio Slovensko som uprednostnil pred komerčnými vodami a teším sa z tohto rozhodnutia. Zároveň si vážim, že sa RTVS rozhodla prizvať ma do svojho tímu,“ dodal k svojmu prestupu Dodo Kuriľák.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Prečo si vlastne prišiel žiť na Slovensko? Odštartovalo hlasovanie o titul EVA Miss Sympatia 2021. Výťažok poputuje Linke dôvery Nezábudka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.