Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júna 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RÁDIO SLOVENSKO: Nová relácia Glosár s E. Vacvalovou a H. Pawlowskou

BRATISLAVA 11. júna – Obe autorky prijali pozvanie do popoludňajšieho prúdového vysielania, v ktorom budú poslucháčom pravidelne prinášať svoje postrehy z pozície vtipných, múdrych a skúsených dám, alebo P. Ich cieľom bude spôsobom im vlastným komentovať zaujímavé životné situácie a svet okolo nás.
„Naším zámerom je spraviť víkendové popoludnia ešte zaujímavejšími a priniesť poslucháčom spestrenie v podobe známych a uznávaných glosátoriek, ktoré nášmu publiku určite majú čo povedať. Sme radi, že dámy sa podujali obohatiť popoludňajšie vysielanie Rádia Slovensko a verím, že vďaka nim prežijú naši poslucháči príjemnejší víkend v spoločnosti Rádia Slovensko,“ povedal k spusteniu Glosára riaditeľ programových služieb Slovenského rozhlasu Vincent Štofaník.
Na premiéry relácií sa poslucháči Rádia Slovensko môžu tešiť každú sobotu a nedeľu vždy krátko po 14:00.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Trnavské rádio predbehlo lídra na trhu. V Trnave je najpočúvanejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.