Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Rádio Expres: Špeciálne vysielanie Rádia Expres počas volebnej noci

BRATISLAVA 12. marca – Počas volebnej noci v sobotu po 22. hodine odvysiela Rádio Expres niekoľkohodinové špeciálne volebné štúdio venované prvému kolu prezidentských volieb. S moderátorom Braňom Závodským prinesie naživo priebežné aj konečné neoficiálne výsledky volieb a rozhovory s prezidentskými kandidátmi. Priamo vo volebných centrálach bude mať Expres svojich redaktorov, ktorí budú prinášať aktuálne dianie v štáboch jednotlivých kandidátov počas sčítavania hlasov. Špeciálne volebné štúdio (aj v prípade druhého kola prezidentských volieb) štartuje v sobotu o 22. hodine a potrvá až kým nebudú spočítané všetky hlasy. Všetky relevantné informácie z prezidentských volieb bude Rádio Expres rovnako kompletne pokrývať aj v samotnom spravodajstve.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi

K téme

Vyhrajte 10-násobok vášho nákupu s Ternom Posledná šanca prihlásiť sa do nového ročníka Miss Slovensko 2023!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.