Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Prevádzkovým riaditeľom Ringieru a Azet.sk Martin Troják

BRATISLAVA 6. augusta – Novým prevádzkovým riaditeľom (COO) pre vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk sa stáva Martin Troják (36).
Spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk ďalej pokračujú v posilňovaní manažmentu. Od 1. augusta 2015 majú nového prevádzkového riaditeľa, ktorým sa stal Martin Troják. Martin Troják bude na novovzniknutej pozícii prevádzkového riaditeľa zodpovedať za oblasti obchodu, financií, výroby a distribúcie. Zameria sa i na akvizičné aktivity spoločnosti, zvýšenie jej podielu na trhu a ďalší strategický rozvoj. Martin Troják bude podliehať Milanovi Dubcovi, CEO RAS SK a Azet.sk, pričom Milan Dubec sa sústredí na podporu ďalšieho rastu spoločnosti, vydavateľskú činnosť, digitálnu transformáciu a rozvoj online produktov a služieb.
Milan Dubec, CEO Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk: „Mám rád tvorivých, iniciatívnych ľudí s nápadmi a riešeniami. Som presvedčený, že Martin všetky tieto požiadavky spĺňa. Preto som rád, že prijal túto výzvu a bude sa podieľať na úspechu oboch našich firiem. Verím, že veľkým prínosom budú pre nás jeho bohaté skúsenosti z mediálneho biznisu. V minulosti sa totiž podieľal na viacerých akvizíciách a predajoch firiem práve v tejto oblasti, vrátane akvizície spoločnosti Azet.sk. Týmto Martina vítame v našom tíme.“
Martin Troják doposiaľ pracoval v spoločnosti Ernst & Young v Bratislave, kde zastával funkciu riaditeľa na oddelení transakčného poradenstva. Do tejto spoločnosti nastúpil v roku 2002, pričom v rokoch 2006 – 2007 pracovne pôsobil v EY v Sydney v Austrálii. Martin má viac ako 10-ročné skúsenosti na slovenskom a medzinárodnom trhu naprieč rôznymi odvetviami, najmä však v oblasti telekomunikácií, mediálneho biznisu a energetického priemyslu. Martin Troják ukončil Fakultu manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave so špecializáciou na finančný manažment. Okrem iného je od roku 2006 členom Asociácie certifikovaných účtovných znalcov (ACCA) v Anglicku.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt;kh

K téme

Znížením nákladov potenciál cloudu nekončí. Ukazuje nová správa Accenture Športovci versus manažéri. Kto vyhral novoročný súboj vo varení?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.