Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98603_rap_p.bartos_j.hanko_sirka 676x506.jpg
28. apríla 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Právnická firma roka: Advokáti RUŽIČKA AND PARTNERS získali už 10. víťazstvo v kategórii Verejné obstarávanie

28.4.2022 – Vydavateľstvo EPRAVO Group s. r. o. v spolupráci s týždenníkom TREND vyhlásili 26. 5. 2022 víťazov 10. ročníka renomovanej súťaže Právnická firma roka 2022. Kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS opakovane, už po desiaty raz, získala víťazstvo v kategórii Verejné obstarávanie. Okrem toho získali prvenstvo v prestížnej kategórii Fúzie a akvizície.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže formou gala večera prebehlo v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton | Bratislava. Veľkolepé udeľovanie cien sa konalo po dvojročnej odmlke zapríčinenej pandémiou. Výsledky boli tiež zverejnené na webových stránkach www.epravo.sk a v špeciálnej prílohe týždenníka Trend – Právo a advokácia.

Cieľom súťaže je poskytnúť lokálnemu trhu orientáciu v kľúčových odboroch práva. Tento rok boli udelené ceny v osemnástich odborných kategóriách a v dvoch zvláštnych kategóriách Pro Bono & CSR a Najlepšie klientské služby.

V oblasti verejného obstarávania patrí kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS medzi nesporných lídrov na slovenskom trhu, o čom svedčí aj unikátna neprerušená reťaz víťazstiev v tejto kategórii od začiatku súťaže v roku 2013. Advokáti kancelárie pracovali a pracujú na mnohých významných projektoch pre verejný sektor. Zastupujú tiež množstvo spoločností zo súkromného sektora, ktoré sa uchádzajú o realizáciu verejných zákaziek na Slovensku, či v zahraničí.

Ján Azud, vedúci partner advokátskej kancelárie RUŽIČKA AND PARTNERS pre oblasť verejného obstarávania, vyjadril potešenie z ocenenia: „Právo verejného obstarávania je v oblasti verejného sektora kľúčovým právnym odvetvím, nástrojom, ktorý umožňuje štátu a samospráve realizovať svoje dennodenné prevádzkové potreby, ale predovšetkým plniť strategické ciele národných a lokálnych politík. Bude kľúčové aj v súvislosti s obnovou ekonomiky a riešení dopadov globálnej pandemickej a bezpečnostnej krízy. Práve preto nás prvenstvo v tejto kategórii osobitne teší. Už desiate víťazstvo v rade je úspechom, na ktorý sme nesmierne hrdí. „

Ako dlhoročný líder v oblasti fúzií a akvizícií a právnom poradenstve pre korporátnu klientelu vidí kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS svoju rolu v tejto oblasti v poskytovaní služieb skôr komplexného strategického charakteru, či už ide o korporátne reorganizácie a akvizície, modifikácie organizačných schém, implementácie rôznorodých systémových opatrení naprieč firmou, ako aj strategické poradenstvo pri riešení problematických záležitostí na úrovni top manažmentu spoločnosti.

Dana Nemčíková, vedúca partnerka pre oblasť korporátneho práva, fúzií a akvizícií, dodáva: „Ako jedna z kľúčových zložiek korporátneho práva patria fúzie a akvizície k najprestížnejším oblastiam právnej praxe v slovenskom i medzinárodnom meradle. Sme preto vďační za ocenenie práve v tejto kategórii. Najväčšie poďakovanie pritom patrí našim dlhodobým klientom, pretože bez ich dôvery by úspechy, ako tento, neboli možné.“

„Veľmi si vážime tieto ocenenia, ako i celkové výborné hodnotenie našej práce v súťaži Právnická firma roka. Sme hrdí, že okrem obchodných úspechov počas tridsiatich rokov pôsobenia na trhu, aj nezávislé hodnotenia odbornej obce doma i v zahraničí reflektujú naše profesionálne úsilie a intenzívnu prácu v jednotlivých oblastiach a sektoroch právnej praxe,“ uzatvára Jaroslav Ružička, managing partner kancelárie.

Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS

Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS s. r. o. je jednou z najväčších a najstarších právnických firiem na Slovensku. Úspešne pôsobí na trhu právnych služieb už od roku 1992. Za 30 rokov svojej existencie sa spoločnosť vyprofilovala na jednu z najoceňovanejších domácich advokátskych kancelárií, ponúkajúcich univerzálne aj špecializované právne poradenstvo vo všetkých oblastiach obchodnej a podnikateľskej praxe.

Informačný servis

K téme

RUŽIČKA AND PARTNERS: Právnickou firmou roka už po ôsmy raz Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre v Bratislave na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.