Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. novembra 2016 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozvánka na slovenskú premiéru technológií svetovej triedy

BRATISLAVA 15. novembra 2016 – Slovensko čaká unikátna technologická truck show! DATALAN v spolupráci so spoločnosťou Infinera prináša Infinera Express – mobilné demo centrum plné najmodernejších sieťových technológií. Po prvý krát tak budú mať slovenskí sieťoví experti, IT odborníci aj nadšenci príležitosť „dotknúť sa“ sietí budúcnosti.

Spoločnosť Infinera bola založená s víziou vytvoriť rozsiahle, inteligentné sieťové pásmo, pripravené na nároky komunikačnej infraštruktúry budúcnosti. Inteligentné transportné siete spoločnosti Infinera umožňujú sieťovým operátorom poskytovať nové služby, ktoré reagujú na rastúci dopyt po širokopásmovom pripojení. Infinera umožňuje dodávateľom, prevádzkovateľom cloudových služieb, verejnej správe aj komerčným firmám na celom svete škálovať sieťové pripojenie, urýchliť inováciu služieb a automatizovať optické sieťové operácie. V roku 2016 bola Infinera ocenená ako Market Momentum Leader v segmente globálnych optických prístrojov a zariadení.

V rámci Slovenska si ako svojho strategického partnera vybrala práve spoločnosť DATALAN. Na naše exkluzívne pozvanie privezie po prvýkrát špeciálny kamión Infinera Express, v ktorom návštevníkom predstaví unikátne technológie. K dispozícii budú živé ukážky svetových noviniek v oblasti sieťových technológií, a návštevníci budú mať tiež príležitosť osobne diskutovať so svetovými lídrami v tejto oblasti.

Navštíviť Infinera Express môžete od utorka 22. novembra do stredy 23. novembra v Areáli Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity na Ilkovičovej ulici č.2 v Bratislave.
Rezervujte si termín a vyskúšajte si unikátne demo nástroje: www.datalan.sk/kamion

Návšteva Infinera Expressu bude prínosom pre všetkých, ktorých zaujímajú možnosti cloudových sieťových riešení, prinášajúcich nové príležitosti operátorom, finančným aj vzdelávacím inštitúciám. Okrem demonštrácií možností technológií nebude v kamióne chýbať ani priestor na individuálne diskusie s expertmi spoločnosti Infinera. Za spoločnosť DATALAN poskytne odborné konzultácie Ján Böjtös, expert v oblasti ICT. „Pre technológov bude návšteva Infinera Expressu určite úžasný zážitok,“ prezradil. „Prakticky im prevedieme jednoduchosť, škálovateľnosť a nenáročnosť používania inteligentných transportných sietí Infinera. Zároveň bude pre nich pripravený mobilný demo program, ktorý prinesie neskutočne živú skúsenosť s ich použitím v praxi.“

Máte záujem o návštevu Infinera Expressu? Kliknite a zaregistrujte sa na www.datalan.sk/kamion
Účasť je bezplatná, kapacita kamiónu je však obmedzená, pre maximálny komfort návštevníkov je preto potrebné rezervovať si návštevu v hodinových intervaloch. Vďaka tomu si budete môcť sieťové technológie na mieste vyskúšať a individuálne konzultovať so skúsenými expertmi.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Zvodca. Nový pikantný príbeh od Vi Keelandovej MSV v Brne predstaví inovatívne priemyselné technológie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.