Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. decembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Posledné žrebovania v roku 2012

BRATISLAVA 28. decembra – Posledné žrebovania výherných čísiel v číselných lotériách LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35 v roku 2012 bude v nedeľu 30. decembra. V pondelok, na Silvestra, sa bude poslednýkrát v tomto roku žrebovať v hre KENO 10.

„V pondelok, 31. decembra 2012, budú môcť hráči využiť pre uzatvorenie, overenie a vyplatenie svojich stávok obchodné miesta spoločnosti TIPOS, internetové kontá na www.tipos.sk, ako aj krátke textové správy (SMS) v štandardnom režime.“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že pondelkové žrebovanie výherných čísel v hre KENO 10 bude odvysielané v tradičnom čase.

Na Nový rok , ktorý je štátnym sviatkom – Dňom vzniku Slovenskej republiky, budú technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier vypnuté. „Obmedzenie sa netýka len internetovej herne. TIPOS zabezpečí príjem stávok do internetových hier a aj výplatu výhier v štandardnom režime,“ uviedol Čépe. Dodal, že v prvý deň roka 2013 sa nebude žrebovať. „Všetky technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier budú zapnuté v stredu, 2. januára 2013. V ten deň prebehnú aj prvé novoročné žrebovania výherných čísiel v lotériových hrách LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35 a KENO 10 a budú aj odvysielané v televízii,“ dodal hovorca spoločnosti TIPOS.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk , ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Štúdia spoločnosti Amazon o budúcnosti práce a kariérnom rozvoji odhalila, že 1 z 2 slovenských pracovníkov uprednostňuje pre úspešný kariérny rast odbornú prípravu na pracovisku pred vysokoškolským vzdelaním Výhody investovania v Dubaji: Čo potrebujete vedieť, aby ste uspeli?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.