Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92852_pura dar zachranarom 1 676x558.jpg
29. apríla 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Pomáhajú, keď nám ide o život. Teraz pomôžeme my im

29.4.2020 – Už niekoľko týždňov ich zvykneme nazývať „ľuďmi v prvej línii”. Vidíme ich a stretávame denne. A ich prítomnosť registrujeme akosi častejšie, ako v minulosti.

Náročnosť práce záchranárov sme chápať nechceli do momentu, pokým nepotreboval pomoc niekto nám veľmi blízky. A vtedy sme rátali sekundy a minúty s pocitom, že ide o hodiny.

Dnes vieme, že ich potrebujeme preto, aby sme prežili. A vďaka povinným rúškam podstatne lepšie chápeme aj nevyhnutnosť ochrany nielen záchranárov, ale aj hasičov a policajtov. Idú tam, odkiaľ my utekáme…

Spoločnosť  PURA, spol. s r.o. dlhodobo sa zaoberajúca stále viac pre svet dôležitými enviromentálnymi riešeniami a likvidáciou odpadov, sa teraz počas zápasu so šíriacim sa koronavírusom rozhodla nechrániť len nás občanov, ale aj záchranárov skutočne z prvej línie.

Zástupkyňa spoločnosti  PURA, spol. s r.o. Martina Molnárová  odovzdala generálnemu  riaditeľovi Záchrannej a zdravotnej služby Bratislava, Ing. Ľubomírovi Slovákovi  špeciálne odevy, bez ktorých sa zasahujúce osádky nezaobídu.

„Považujeme si za povinnosť pomôcť tam, kde je pomoc potrebná najviac a vieme, že  záchranári okrem kvalitných ochranných rúšok pri výjazdoch denne potrebujú aj ochranné odevy. Bratislavským záchranárom sme doplnili zásoby špeciálnych jednorazových ochranných odevov odolných voči oderu, prieniku pevných častíc a dokonca pomerne odolných aj postriekaním kvapalinou. Nakoľko je kombinéza vyrobená z antistatickej netkanej textílie typu protichemickej ochrany 5 a 6, nezanecháva na inom odeve vlákna, je elastická a vetraná. Veríme, že svojou troškou spoločnosť prispeje ku kvalitnému výkonu každodennej práce záchranárov.” – povedala zástupkyňa spoločnosti PURA, spol. s r.o.

Záchranári si kombinézy prevzali priamo vo svojej centrále v Bratislave, odkiaľ denne vychádzajú na pomoc každému z nás, kto ju akútne potrebuje.

#spolutozvládneme

Informačný servis

K téme

AAA AUTO zahájilo predaj vozidiel on-line, posilňuje hygienické opatrenia a dezinfekciu Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.