Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Padol jackpot v hre JOKER, podelia sa oň dvaja hráči

BRATISLAVA 5. apríla – „Žrebovacie zariadenie počas stredajšieho žrebovania vybralo náhodne číslo 932676. To sa zhodovalo s jokerovým šesťčíslím na dvoch uzatvorených stávkach. Každý z výhercov si tak bude môcť pripísať na svoj účet 27 457,59 eura,“ informoval hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že jedna stávka so šťastným jokerovým číslom bola uzatvorená v Trenčianskom kraji a druhá v Trnavskom. „Doteraz v tomto roku padol jackpot v hre JOKER 4-krát. Zároveň ide o prvý tohtoročný prípad, keď bude výhra z prvého poradia rozdelená medzi dvoch hráčov,“ uviedol Čépe.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,35 eura.

Vo februári roku 2012 padla v hre JOKER rekordná výhra 203 709,41 eura. Vyhral ju hráč, ktorý uzatvoril lotovú stávku s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. Podať si tip v hre LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER sa teda naozaj oplatí.

Teraz si môžu hráči zahrať v hre LOTO o neuveriteľné výhry. V prvom ťahu je aktuálny jackpot vo výške 1 998 771,46 eura. Fantastický jackpot 2 823 594,35 eura čaká na víťaza v druhom ťahu hry. „Možno už po nedeľňajšom žrebovaní pribudne nový milionár z radov hráčov,“ skonštatoval Čépe.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Historický úspech, ktorý pomôže deťom v núdzi! Na charitatívnej dražbe Kiwanis bábik padol rekord Školy na zelenú dostali opäť zelenú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.