Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júla 2013 PR správyTelekomunikácie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ostaňte aj cez prázdniny v kontakte zadarmo

BRATISLAVA 12. júla – Zákazníci Tesco mobile môžu aj počas letných prázdnin, dovoleniek a cestovania volať na Slovensku so svojimi najbližšími zadarmo a nepotrebujú na to internetové pripojenie. V čase oddychu tak nemusia hľadať so svojím notebookom po kaviarňach a slovenských mestách Wi-Fi pripojenie zdarma na to, aby zavolali svojim priateľom bezplatne.

To, že existujú služby, ktoré umožnia volať zadarmo so známymi cez internet, už vie veľa Slovákov. Dá sa to však aj bez internetu a bez notebooku. Počas prázdnin tak nemusíte so svojím notebookom hľadať po slovenských mestách a kaviarňach Wi-Fi sieť zdarma. Majitelia dobíjacích kariet Tesco mobile pri aktivácii ponuky dvojnásobok kreditu a volania zadarmo totiž okrem získania dvojnásobku kreditu môžu medzi sebou volať v rámci siete neobmedzene a bezplatne. Pre aktiváciu stačí zadať iba číslo Clubcard – vašej alebo kohokoľvek z blízkych.

„Počas prázdnin sa väčšinou študenti, ktorí trávia akademický rok na internáte, rozutekajú po celom Slovensku. Na druhej strane deti, ktoré žijú počas školského roka s rodičmi, navštevujú letné tábory či starých rodičov v iných mestách. V oboch prípadoch chcú zostať prázdninujúci v kontakte s blízkymi a kamarátmi. V niektorých kútoch Slovenska však môže byť problém nájsť fungujúce a bezplatné bezdrôtové pripojenie na volania cez internet. S dobíjacou kartou Tesco mobile sa jej majitelia dovolajú svojim blízkym kdekoľvek v rámci siete úplne zadarmo,“ uviedla Zuzana Lošáková, hovorkyňa Tesco Mobile.

Podľa nej práve počas leta stúpa predaj dobíjacích kariet oproti iným mesiacom roka. „Dôvodom je aj skutočnosť, že zo zahraničných študijných pobytov sa na prázdniny vracajú domov mladí ľudia a dobíjaciu kartu používajú na obnovenie komunikácie s rodinnými príslušníkmi a kamarátmi,“ doplnila Zuzana Lošáková.

Hlavné výhody Tesco mobile ponuky „Dvojnásobok kreditu a volania zadarmo“ sú:
• Nie ste viazaní na žiadne pravidelné mesačné poplatky.
• Po zaregistrovaní čísla vašej Clubcard voláte v rámci siete úplne zadarmo.
• Pri každom dobití získate dvojnásobok kreditu.
• Do ostatných sietí na Slovensku (a na pevné linky do 26 krajín EÚ) voláte za skvelých 10 centov. Za odoslanie SMS zaplatíte len 5 centov.

Ako môžete dvojnásobok kreditu a volania zadarmo získať?
Člen vernostného programu Clubcard, ktorý vlastní kartu na dobíjanie kreditu od Tesco mobile, si aktivuje dvojnásobok kreditu a volania zadarmo nasledovne:

• zaslaním bezplatnej SMS na číslo 99222 v tvare: CLUBCARD medzera ČÍSLO KARTY CLUBCARD (napr. Clubcard 123456 1234 12341234)

• o aktiváciu môže zákazník požiadať aj v ktorejkoľvek predajni Tesco alebo zavolaním na zákaznícku linku 969.

Čo v prípade, ak Clubcard nemáte?
Pokiaľ kartu Clubcard nemáte, máte možnosť si ju založiť alebo poslať číslo Clubcard niekoho z vašich blízkych. Celá rodina môže pritom použiť jedno číslo kartičky pre viacero SIM kariet.

Ako získavanie dvojnásobku kreditu funguje:
Pri každom dobití za min. 5 € získava zákazník opakovane okrem štandardného kreditu aj extra kredit v rovnakej výške, čiže v tomto prípade získa dokopy 10 €. Platnosť extra kreditu je 30 dní odo dňa jeho získania, pričom extra kredit sa čerpá ako prvý v poradí.

Získavanie dvojnásobku kreditu a volania zadarmo nie sú časovo limitovanou ponukou.

O Tesco mobile
Tesco mobile je partnerský produkt Tesco Stores SR, a.s., a spoločnosti Telefónica Slovakia, s.r.o., predávaný v rámci predajnej siete Tesco. Tesco mobile bol uvedený na telekomunikačný trh v roku 2009 a portfólio jeho služieb tvorí karta na dobíjanie kreditu a paušál. Obe ponuky sú orientované pre členov najväčšieho vernostného programu na Slovensku – Tesco Clubcard. S predplatenou kartou získavajú pri každom dobití dvojnásobok kreditu a volajú si v rámci siete zadarmo a s paušálom získavajú mesačne okrem 100 minút volaní vo vlastnej sieti 100 minút do ostatných sietí a 100 SMS do všetkých sietí aj 100 klubových bodov. Tesco mobile tak vystupuje ako najlepšia voľba pre verných zákazníkov spoločnosti

Spoločnosť Tesco Stores SR, a.s., člen Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 141 obchodov, z toho 5 obchodných domov, 30 expresov, 62 hypermarketov, z toho 8 Extra, 44 supermarketov a 18 čerpacích staníc. Prevádzkuje tiež dve distribučné centrá na potraviny v Beckove a v Prešove a štyri obchodné centrá Galéria v Bratislave-Lamači, Trnave, Nitre a Dunajskej Strede, v ktorých je vyše 150 obchodov so zameraním najmä na módu, obuv, doplnky, ako aj široké spektrum služieb vrátane občerstvenia a možností zábavy najmä pre deti. V roku 2012 spustila i unikátnu službu Tesco Potraviny domov. So svojimi 10 000 zamestnancami patrí spoločnosť Tesco k najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu a stať sa obchodom pre všetkých.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Veríte v reinkarnáciu? Ostaňte aj cez prázdniny v kontakte zadarmo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.