Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. mája 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Oslávte Deň detí s JOJkou až na štyroch miestach!

BRATISLAVA 24. mája 2016 – Televízia JOJ pripravila tento rok pre svojich najmenších divákov až štyri oslavy Dňa detí. Príďte sa s nami zabaviť do bratislavskej Eurovea, do Sadu Janka Kráľa, nákupného centra Bory Mall alebo na Štrbské pleso. Najbližšie dva víkendy sa na vás tešia moderátori a tváre TV JOJ, ale aj herci a zvieratká z našich seriálov. Program bude všade mimoriadne bohatý a pestrý!
V sobotu 28. mája sa stretneme na detskom festivale zábavy a zdravia v Eurovea v Bratislave, ktorý moderuje Juraj Hajdin. Ranná rozcvička s Erikou Barkolovou pre deti aj rodičov rozbehne deň plný hier a tanca, zdravý a chutný obed si deti navaria spolu s Vilom Habom z Moja mama varí lepšie ako tvoja. Po obede bude pripravená autogramiáda s moderátormi a hercami TV JOJ a nebude chýbať ani maskot našej detskej stanice RiK. Spolu s ním sa na všetky deti teší aj Sníček Hugo a jeho dobrodružstvá v premiére nového detského televízneho projektu televízie RiK.
V nedeľu 29. mája sa presunieme na opačný breh Dunaja – v Sade Janka Kráľa sa bude konať Deň detí Na palube jednorožca. Piaty ročník celodennej rodinnej akcie v areáli Auparku prinesie opäť kopec atrakcií a tento rok tam nebude chýbať ani Nadácia TV JOJ a jej kamaráti. Ľuboš Sarnovský, Lucka Barmošová či Miriam Jarošová, ale aj maskot RiK a ďalší z televízie JOJ pozývajú všetky deti na svoje stanovište, kde sa spolu pokúsime o slovenský rekord v najväčšom počte odtlačkov detských rúk na jednej ploche! Veríme, že nám pomôžete aj vy a potom to spolu oslávime na najväčšej penovej párty roka.
O týždeň neskôr, v sobotu 4. júna, spolu zažijeme divoký Deň detí s TV JOJ a seriálom ZOO v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. O tom, že to bude naozaj živé a pestré, vás presvedčia mnohé exotické zvieratká, napríklad aj zo seriálu známe postavičky – opička Džudy, kosmáč Miško či papagáj Hugo a mnohí ďalší zvierací kamaráti z iných ZOO a cirkusov. Na stretnutie s deťmi sa v rámci veľkej autogramiády tešia tiež herecké hviezdy z obľúbeného jojkárskeho seriálu ZOO. Celý deň bude plný zábavy, chýbať nebudú ani súťaže s maskotom RiKom, ktorý bude zároveň celý deň premietať svoje relácie zadarmo v kinosále Cinemax. Deti sa môžu tešiť tiež na herecký workshop s Luciou Vráblicovou, herečkou zo seriálu ZOO, či na klaunovskú show o.z. Červený nos s hercami Jurajom Hrčkom a Stankou Kašperovou zo seriálu ZOO. Zároveň bude počas celého dňa prebiehať reportérsky workshop s moderátorom Jurajom Hajdinom – pod jeho dohľadom budú deti z British International School nakrúcať celý deň reportáže o MDD. A to nie je ani zďaleka všetko!
V rovnaký deň (sobota 4. júna) sa za deťmi vyberieme aj na Štrbské pleso, kde sa bude konať tatranský Dni detí v Areáli Snov s rôznymi športovými atrakciami a zábavnými aktivitami pre deti. Naše tváre zo spravodajstva TV JOJ – napríklad Janko Mečiar, Danka Strculová, Hana Zavřelová Gallová, Adam Zavřel či Klaudia Suchomel Guzová – sa okrem účasti na detských disciplínach počas dňa zapoja aj do večerných bežeckých pretekov Night Run. Príďte si aj vy zašportovať na Deň detí s moderátormi a redaktormi JOJky!

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB Oslávte svoj obľúbený sviatok s účinnými pomocníkmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.