Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96059_novy projekt 4 676x444.jpg
2. júla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Odštartovalo hlasovanie o titul EVA Miss Sympatia 2021. Výťažok poputuje Linke dôvery Nezábudka

2.7.2021 – V rámci prestížnej súťaže MISS SLOVENSKO 2021 už odštartovalo esemeskové hlasovanie verejnosti o titul EVA MISS SYMPATIA 2021. Výťažok z neho poputuje aj tento rok na charitatívne účely. Po neľahkých mesiacoch  uplynulého roka, ktoré zasiahli celý svet, sa ho organizátori rozhodli venovať Lige za duševné zdravie, na prevádzku nonstop Linky dôvery Nezábudka.

„Pohľad na pekné veci či ženskú krásu dokáže veľmi potešiť, a to je dnes cenené viac ako kedykoľvek predtým. Teším sa, magazín Eva ako partner súťaže  Miss Slovensko bude aj tento rok garantom kategórie EVA MISS Sympatia a zúročí tak charitatívny rozmer projektu,“ vraví šéfredaktorka magazínu EVA-Hriešne dobrá Eva Blahútová.

Linka dôvery Nezábudka, ktorú prevádzkuje Liga za duševné zdravie, funguje ako anonymná poradňa pre tých, ktorých trápi frustrácia, samota a strach. Počet volajúcich sa najmä vzhľadom na nútenú izoláciu počas pandémie koronavírusu výrazne zvýšil.   ,,Máme za sebou veľmi ťažký pandemický rok, počas ktorého si mnohí uvedomili, že na duševnom zdraví záleží viac, ako kedykoľvek predtým. Všetkým, ktorí sa boria s problémami, smútkom a nevedia nájsť východisko zo svojich problémov podávajú naši odborníci na Linke dôvery Nezábudka pomocnú ruku – nonstop a bezplatne,“ hovorí riaditeľ Ligy za duševné zdravie Martin Knut.

Fanúšikovia finalistiek Miss Slovensko 2021 môžu poslať svojej favoritke ľubovoľné množstvo hlasov na pridelené esemeskové číslo. Upútavky s finalistkami ich fotografie s SMS číslami budú prezentované na obrazovkách TV JOJ, PLUS a WAU a tiež v partnerských printových médiách. Tak ako v predchádzajúcich rokoch potrvá hlasovanie EVA Miss Sympatia až do záverečných minút finálového večera Miss Slovensko, ktorý sa uskutoční 7.augusta na TV JOJ.

Hlasuje sa formou prázdnych SMS správ a každá z finalistiek má pridelené svoje špeciálne SMS číslo:

Soňa Matiová  – 9501
Barbora Minárová  – 9502
Sophia Hrivňáková – 9503
Sylvia Šulíková  – 9504
Gréta Sobeková  – 9505
Ester Porubcová – 9506
Jana Vozárová – 9507
Júlia Ivanová – 9508
Barbora Matejková – 9509
Soňa Vysocká – 9510
Lucia Nováková  – 9511
Lujza Kalčoková – 9512

Víťazka EVA Miss Sympatia 2021 získa krásny titul ,,vox populi“, ale aj exkluzívny diamantový set klenotov od slovenského výrobcu svadobných šperkov – spoločnosti LORETTA, ktorý jej bude tento titul navždy pripomínať.

Vyžrebovaný výherca SMS hlasovania o EVA Miss Sympatia 2021 získa 8-dňovú dovolenku pre 2 osoby v luxusnom 5* rezorte v Turecku so službami ultra all inclusive od cestovnej kancelárie Hydrotour.

Cena SMS je 1,50 € a službu zabezpečuje A SMS, s.r.o. Počet hlasov pre konkrétnu súťažiacu zaslaných z jedného mobilného telefónu (z jednej SIM karty) nie je obmedzený. Do záverečného žrebovania o hlavnú cenu bude zaradené telefónne číslo mobilného telefónu (z jednej SIM karty) toľkokrát, koľkokrát bol z neho zaslaný platný a včas zaregistrovaný platný hlas.  Ak nie je technicky možné zaslať prázdnu SMS z mobilného telefónu, užívateľ môže zaslať v SMS akýkoľvek znak, to znamená aj medzeru.

Organizátori: LGM Production v spolupráci s Oklamčák Production a TV JOJ
Hlavní reklamní partneri: spoločnosť ISMONT – Riviéra Nitra, GOSH Copenhagen, DoubleTree by Hilton Bratislava, Dr. Martin zubná klinika, AquaCity Poprad, ENERGOGAS
Technologický partner: PLANEO Elektro
Reklamní partneri: XOXO Body & Mind, The Bridge – English Language Centre, NH COLLECTION PRAGUE CARLO IV, DEMI šport plus, PANASONIC, FITSHAKER, Omnia Holding SE, Omnia 2000, Omnia Motors, Omnia KLF, Fors-stav, R-media
Oficiálny sekt: HUBERT L´Original
Oficiálni dodávatelia: ENVY Therapy, LORETTA® wedding jewellery, svadobný salón WEM, vlasová kozmetika značky Gold Professional Haircare, Royal Cleaning Bratislava, Reštaurácia HEPPiApple Bratislava, Chez Balzac
Oficiálne plavky: RELLECIGA; Športové oblečenie: Bjorn Borg; Oficiálna obuv: Steve Madden;
Produktoví partneri: Super mixér Nutribullet Rx od Delimano.sk, Piz Buin – slnečná starostlivosť, Shine and Shine
Hlavný mediálny partner: Eva – hriešne dobrá

Mediálni partneri: Rádio Jemné, denník Šport, auto motor a šport, tlačová agentúra SITA, BigMedia

Informačný servis

K téme

Budú na nich navždy pamätať. Slovnaft si uctil pamiatku dvoch zosnulých zamestnancov, ktorí podľahli covidu Na tragédiu pandémie budú pamätať aj žiaci v Senci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.