Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Odpovede na otázky a postupy pri meditácii

Táto kniha obsahuje odpovede na časté otázky o spirituálnom svete, ako aj meditácie, pomocou ktorých si človek zlepší zdravie, pomôže svojim blízkym, ochráni sa pred negatívnymi energiami.

„Môj život sa radikálne zmenil po roku 2010. Materialisticky založenú ženu, ktorá viedla štyri podnikania naraz, zrazu oslovili anjeli a v priebehu roka jej zmenili život,“ tvrdí Monika Jakubeczová. Pred dvomi rokmi napísala autobiografický príbeh Prebudili ma anjeli a teraz je tu voľné pokračovanie s názvom .
„Ľudia, čo chodia na moju terapiu alebo na meditačné stretnutia, už sú na spirituálnej ceste,“ vysvetľuje autorka. „Často bojujú s tým, že v ich okolí nemajú nikoho, s kým by sa mohli o anjeloch a duchovnom svete rozprávať, prípadne majú obavu o tom hovoriť, lebo nevedia, ako by priatelia či rodina zareagovali. Možno sa boja výsmechu, alebo si len strážia ten vzácny poklad, ktorý práve objavili vo svojom srdci: cestu k Bohu.“
Otázky čitateľov zhrnula do niekoľkých tematických celkov.
Môžete tak získať odpovede napríklad na otázku, prečo trpíme, či existuje osud, o minulých životoch, karme, osudovej láske, strachu, chorobách, smrti, znameniach od anjelov a zároveň návod, ako s nimi komunikovať.
V novinke sa dozviete aj to, ako vnímať peniaze z duchovného hľadiska a koho prosiť pri modlitbách: Boha, alebo anjelov.
Vypočujte si autorku, ako číta z vlastnej knihy
.
Monika Jakubeczová v súčasnosti pracuje v oblasti internetového marketingu a organizuje rôzne meditačné stretnutia. Podniká, lieči a odovzdáva odkazy anjelov, pričom si dokázala udržať zdravú rovnováhu medzi duchovným a materiálnym životom.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sq

K téme

Slovensko 2040: Boj za lepšiu krajinu odštartoval. Voči zvyšku Európy ťaháme za kratší koniec, vieme to však zvrátiť Hravá interaktívna motivácia k ekologickému správaniu v OC Korzo Prievidza

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.