Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. augusta 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový hraný seriál TV JOJ v premiére už dnes

BRATISLAVA 1. augusta – Televízia JOJ prináša nový seriál POLICAJTI V AKCII od tvorcov úspešnej Súdnej siene, ktorý v jednotlivých epizódach vyrozpráva skutočné prípady skutočných policajtov čerpajúc námety zo spravodajstva, neuverejnených prípadov relácie Krimi, či z diváckych námetov.
Seriál POLICAJTI V AKCII ponúka divákom rôzne, dokonca aj veľmi závažné prípady z kategórie susedských sporov, kriminality maloletých, či majetkové spory manželov po rozvode. Každá epizóda pozostáva z viacerých príbehov, ktoré vyrozprávajú mnohokrát ťažký život a bezmocnosť ľudí vedúcich ku kriminálnym činom, krádežiam, pričom niektoré môžu skončiť aj bizarne či tragikomicky.
Diváci môžu v seriáli vidieť zásahy motorizovaných policajných hliadok, ktorá prípady vyrieši priamo na mieste činu dohovorom, zmierením protistrán alebo len upokojením vypätej situácie, čím predíde vážnejším trestným činom. Policajti sa budú stretávať s rôznymi kurióznymi prípadmi, ktoré sa im podarí rozlúsknuť vďaka ich profesionalite, skúsenostiam a odhodlaniu do bodky plniť poslanie polície – pomáhať a chrániť. Mnohé príbehy budú pre divákov poučné a môžu im pomôcť vyvarovať sa zbytočných chýb v ich osobnom živote.
V seriáli uvidíte toto herecké obsadenie:
Alexandra Palatínusová – podporučík Alexandra Bartošová
Sláva Daubnerová – poručík Sláva Krúpová
Gabika Csinová – podporučík Gabriela Martinkovičová
Juraj Predmerský – kapitán Juraj Tatárka
Andrej Šoltés – poručík Andrej Zachar
Tomáš Horváth – nadporučík Tomáš Križan
Miroslav Málek – nadpráporčík Miroslav Puškár
Michal Domonkoš – nadpráporčík Michal Ondrejka
Jozef Antálek – strážmajster Jozef Murgaš

Sledujte Policajtov v akcii už dnes o 22:00 na JOJke.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl;lv

K téme

Kupujete nový spotrebič? V PLANEO Elektro naň dostanete zľavu 50 eur! Na medzinárodnej reforme vzdelávania v rámci Plánu obnovy spolupracujú aj Slováci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.