Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95456_zreby.jpg
23. apríla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Niké predstavuje nové žreby: Šťastíčko vám prinesie znamenie Horoskopu!

23.4.2021 – Veríte v osud a riadite sa podľa vášho znamenia horoskopu? Ak áno, tak potom má Niké pre vás skvelý tip ako sa zabaviť a s veľkou šancou aj obohatiť svoju peňaženku. Spoločnosť predstavuje nové žreby, ktoré vám môžu priniesť Šťastíčko.

S Niké budete mať dôvod na úsmev. Dopomôcť k dobrej nálade vám môže napríklad aj žreb s názvom Horoskop. Vyberte si osudový žreb podľa vášho alebo iného obľúbeného znamenia horoskopu a ktovie, možno práve vám sa ujde skvelá výhra! Vďaka Horoskopu máte šancu vyhrať až 2 000 eur, pričom vám na to postačí len jedno jediné euro. A to sa skutočne oplatí!

Žreb obsahuje jedno hracie pole, ktoré je zakryté stieracou vrstvou. Po jej zotretí sa ihneď dozviete o prípadnej okamžitej výhre. Ak nájdete tri rovnaké symboly, vyhrávate príslušnú sumu v časti výhra. Navyše bonus v podobe symbolu slnka vám môže automaticky priniesť do vášho vrecka 10 €.

Zdvojnásobte svoje šance na šťavnatú výhru a skúste šťastie so žrebom Šťaštíčko, ktorý je čerstvo v predaji. Môže byť váš len za päťdesiat centov.

Žreb obsahuje jedno hracie pole. Zotrite stieraciu vrstvu hracieho poľa, kde sa nachádzajú tri herné kocky. Ak na všetkých troch kockách objaví symbol šestky (šesť bodiek), vyhrávate sumu uvedenú v časti výhra. Najvyššia možná výhra je pri žrebe Šťastíčko 500 eur, čo takisto nejedného hráča zahreje pri srdci.

Niké otvára pobočky po celom Slovensku

Novinky v rodine žrebov Niké nájdete aj v pobočkách po celom Slovensku. Môžete si v nich zakúpiť jednotlivé žreby, ale takisto aj prísť po vyplatenie výhry. Kompletný prehľad žrebov nájdete tu.

Informačný servis

K téme

Nové štipendium prináša na Slovensko príležitosť získať najlepšie vzdelanie v oblasti kybernetickej bezpečnosti BILLA sa stala hlavným partnerom najvyššej slovenskej futbalovej ligy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.