Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Najväčšia IT anketa Slovákov

BRATISLAVA 9. októbra – Živé.sk zisťuje, aký tablet a mobil si Slováci prajú, ako ho využívajú a čo kúpia seniorom a deťom. A za odpovede ponúkajú hodnotné ceny za tisíce eur.

Už len do 10. októbra sa môžete zapojiť do unikátneho čitateľského prieskumu, ktorý prináša najväčší z portálov o počítačoch, internete a digitálnej televízii – Živé.sk. Mapuje, či Slováci majú v tomto období záujem o tablet a smartfón, čo na nich oceňujú, koľko sú ochotní investovať a aké kritériá sú pre nich najdôležitejšie.

Výsledky ankety použije Živé.sk vo svojich vianočných článkoch. Nákupné rady tak môže rozšíriť o témy, ktoré najviac ľudí zaujímajú a venovať sa aspektom, na ktoré sa najviac zameriavajú, ale aj na neprávom opomínané funkcie. „Každoročne prinášame odborné rady, ako si vybrať nový notebook, tablet, drobné IT vecičky či mobilný paušál a internet. Anketou v silnom, jesennom období si najprv zisťujeme aktuálne potreby a priania používateľov,“ vysvetľuje šéfredaktor technologických médií Azet.sk Filip Hanker.

IT anketu doposiaľ vyplnilo viac ako 10-tisíc ľudí. Ak sa chcete pridať, kliknite si: itanketa.zive.sk. Zaberie Vám to maximálne 4 minúty.

Za vyplnenie ankety ponúka Živé.sk 12 smartfónov a 4 tablety značiek Prestigio a Gsmart. Súťažná časť ankety je ale dobrovoľná, vyplniť ju možno aj bez zadania údajov o sebe. Výsledky ankety budú spolu s ďalšími zisteniami o slovenskom trhu postupne prezentované od konca októbra.

Jednotka na poli IT webov – Živé.sk naďalej posilňuje obsah, aktuálne napríklad o viac IT biznis tém či noviniek k zariadeniam Applu. Ďalšie obsahové, ale aj vizuálne a funkčné zmeny plánuje vydavateľ zrealizovať počas zimy a skorej jari.

Anketu si možno pozrieť a vyplniť na adrese: itanketa.zive.sk

O Živé.sk a technologických weboch Azetu
Živé.sk je najčítanejší online denník o počítačoch, internete a digitálnej televízii. Mesačne ho navštívi okolo 450 tisíc unikátnych čitateľov a denne viac ako 36 tisíc (zdroj: oficiálny audit návštevnosti AIMmonitor – IAB Slovakia – September 2013). Azet.sk predstavuje cez 40 portálov, z toho napr. aj denník o mobiloch a telekomunikáciách MobilMania.sk (231 tis. používateľov), auto-moto magazín AutoMoto.sk (287 tis.) a pre záujemcov o vedu má zriadenú špeciálnu sekciu Veda v rámci spravodajského webu Aktuality.sk. Živé.sk, MobilMania.sk a sekciu Veda na Aktuality.sk dohromady navštívi viac ako 650 tisíc používateľov mesačne, čo je o 37 % viac ako číslo najbližšieho konkurenta. Stránky sa mesačne zobrazia spolu viac ako 6-miliónov ráz, čo je o 58 % viac ako číslo najbližšej konkurencie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výpravná rekonštrukcia príchodu sv. Konštantína a Metoda: Najväčšia slovenská historická udalosť ožije v Nitre Dobroty pre domácich miláčikov v 101tke

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.