Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Na Slovensku pribudol vďaka hre LOTO ďalší milionár

BRATISLAVA 9. apríla – Veľkonočná nedeľa v roku 2012 sa zapíše v živote niekoľkých ľudí ako mimoriadny deň. Šťastena im dopriala, aby vyhrali výhry v prvom poradí troch lotérií spoločnosti TIPOS.
Prvý šťastlivec si prišiel na svoje v hre LOTO. „Hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trenčianskom kraji, vyhral fantastický jackpot 2 892 046,43 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že ide o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO. „Jackpot v druhom ťahu sa kumuloval od konca októbra 2011. Svojou výškou ho možno aktuálne zaradiť na 8. miesto v rebríčku desiatich najvyšších výhier, ktoré eviduje spoločnosť TIPOS,“ uviedol.

Druhý hráč, ktorému výhra spríjemnila veľkonočné sviatky, mal šťastie v doplnkovej hre JOKER. „Hráč, ktorý uzatvoril stávku v Nitrianskom kraji v hre LOTO a zvolil si aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER, si bude môcť pripísať na svoj účet 11 777,38 eura,“ povedal Čépe. Dodal, že ide už piaty tohtoročný jackpot v doplnkovej hre. Doteraz najvyššia tohtoročná jokerová výhra padla vo februári a mala hodnotu 203 709,41 eura. „Podať si tip v hre LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER sa naozaj oplatí, keďže vklad na jedno žrebovanie stojí len 0,35 eura,“ dodal.

Tretím šťastlivcom sa stal hráč, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 v Nitrianskom kraji. „Tento hráč vyhral 15 114,75 eura. Ide už o šiesty tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35,“ uviedol hovorca. Hra LOTO 5 z 35 je číselná lotéria lotového typu, pri ktorej hráč tipuje päť čísiel od 1 do 35.

Najbližšie si môžu hráči zahrať o milióny už v stredu. V hre LOTO je aktuálny jackpot vo výške 2 005 684,44 eura. „Možno už po stredajšom žrebovaní pribudne z radov hráčov ďalší nový milionár,“ skonštatoval Čépe.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu
cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Spoločnosť Siemens Healthineers Slovensko získala certifikát Great Place To Work Drucker na ITAPA: Už len učiť sa nestačí. Zmeny v základných a materských školách by mali viesť ku kritickému mysleniu a výučbe práce s dátami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.