Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. februára 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Na Eurokontext.sk 2016 sa doteraz predalo 940 vstupeniek

BRATISLAVA 3. februára – Slovenské národné divadlo bude i v 96. divadelnej sezóne pokračovať v tradícii medzinárodného festivalu Eurokontext.sk. Na rozdiel od minulej sezóny bude tentoraz zameraný na operné a baletné umenie.

Využitím prvej vlny akcie NEDOČKAVEC mali diváci Slovenského národného divadla možnosť uplatniť si zľavu 20 % na kúpu vstupeniek hosťujúcich súborov. Do 31. januára sa tak predalo 940 vstupeniek.

Z ponuky baletných predstavení festivalu Eurokontex.sk 2016 prejavili diváci najväčší záujem o predstavenie Anna Karenina z produkcie ruského Eifman Ballet, predstavenie Krvavá svadba z dielne spoločnosti Antonia Gadesa a o tanečnú drámu Birdie (Compagnie Pál Frenák).

Pri operných predstaveniach sa najviac vstupeniek predalo na predstavenia Z mŕtveho domu Opery Národného divadla v Prahe, Epos o Gilgamešovi z produkcie Národného divadla v Brne a Harlequin resor´d od Kolínskeho barokového ansámblu.

Keďže diváci prejavili o prvú vlnu NEDOČKAVCA mimoriadny záujem, ponuka pokračuje!
Tentoraz je možnosť zakúpiť si vstupenky na predstavenia hosťujúcich súborov so zľavou 10 %. Akcia trvá do 31. marca 2016.
Navyše každý, kto si v tomto termíne zakúpi vstupenku on-line, získa od portálu www.jazykovepobyty.sk prístup do on-line jazykovej školy Englishtown na jeden mesiac zadarmo.
Viac informácií o programe festivalu Eurokontext.sk nájdete na stránke www.eurokontext.sk.
Vstupenky na festival Eurokontext.sk s automaticky zníženými cenami o 10 % si môžete kúpiť on-line na stránke www.eurokontext.sk alebo v našich pokladniciach. Pokiaľ uprednostňujete rezerváciu, je vám k dispozícii telefónne číslo +421 2 204 72 289 alebo e-mail rezervacie@snd.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Nadácia Veolia Slovensko podporí komunitný život v Petržalke Andrea Coddington a príbeh herečky židovského pôvodu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.