Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. marca 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Na Art Film Fest do Košíc o polovicu lacnejšie!

BRATISLAVA 31. marca – Do Košíc, nového dejiska 24. ročníka Art Film Festu, sa budú môcť festivaloví návštevníci dopraviť o polovicu lacnejšie. Hlavný dopravca Art Film Festu – Železničná spoločnosť Slovensko totiž ponúka filmovým fanúšikom až 50-percentnú zľavu z cestovného do Košíc z akéhokoľvek miesta na Slovensku. Znamená to, že po predložení vstupenky z účasti na Art Film Feste platí pôvodný cestovný lístok aj na cestu späť. V tej kategórii vlaku, na ktorú bol zakúpený na cestu tam. Akciu môže využiť každý návštevník počas konania Art Film Festu, teda od 17. do 25. júna 2016. Špeciálna cena platí vo všetkých vlakoch osobnej dopravy vedených Železničnou spoločnosťou Slovensko, okrem vlakov kategórie SC a EC.

Dejiskom Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest sa od roku 2016 stane metropola východného Slovenska – mesto Košice. Košice sú kultúrnym a ekonomickým
centrom východu Slovenska a ideálnou lokalitou pre usporiadanie filmového festivalu.

Prirodzeným „živým“ centrom Art Film Fest-u Košice bude historické Hlavné námestie, odkiaľ sa diváci a návštevníci môžu veľmi rýchlo presunúť do naplánovaných kinopriestorov festivalu, ktorými sú Kunsthalle, Kulturpark, kinosála Historickej radnice (bývalé Kino Slovan), Kino Úsmev a Amfiteáter.

Filozofiou AFF zostáva spontánny divácky záujem, nadšenie pre kvalitný film a živá festivalová atmosféra. Art Film Fest, ktorý vznikol v roku 1993, je súťažný medzinárodný filmový festival, ktorý sa vo svojej programovej dramaturgii orientuje na prezentáciu diel najnovšej svetovej kinematografie, významných titulov filmovej histórie a v neposlednom rade ponúka aj výberovú prehliadku snímok slovenského audiovizuálneho prostredia. Je najdlhšie organizovaný filmový festival bez prerušenia na území Slovenskej republiky. Vychádzajúc z dlhoročnej tradície sa profiluje ako jedna z najvýznamnejších a divácky najnavštevovanejších kultúrno-spoločenských prehliadok v Slovenskej republike.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

V Nostalgii Salvador Dalí, Francúzska depeša i Paralelné matky Toto je 12 najlepších slovenských malých a stredných firiem Slovenska v rebríčku Diamanty slovenského biznisu 2021

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.