Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júna 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Microsoft uvoľnil novú verziu Windows Server 2012

BRATISLAVA 4. júna – Spoločnosť Microsoft sprístupnila novú verziu optimalizovaného cloudového systému Windows Server 2012 vo verzii Release Candidate. Do 1. marca 2012 bola známa aj pod označením Windows Server 8.

Spoločnosť pred pár dňami Microsoft sprístupnila ďalšiu verziu optimalizovaného cloudového operačného systému Windows Server 2012 (US) vo verzii Release Candidate na sťahovanie a testovanie. K dispozícii je na tejto (US) stránke.

Hlavnou úlohou Windows Server 2012 je pomôcť firmám všetkých veľkostí adaptovať privátny a hybridný cloud computing. To umožní rýchlejšiu správu dát, ušetrí financie a poskytne výhodu voči konkurencii. Beta verziu systému si od 1. marca 2012 stiahlo viac ako 300 000 používateľov.

Windows Server 2012 ponúka organizáciám možnosť budovať privátny cloud prostredníctvom integrovaného prístupu, ktorý efektívne zodpovedá základné otázky súvisiace s podnikaním a IT. Nový server zabezpečuje multiprístupovú platformu pre cloud s vysokou dostupnosťou, širokými možnosťami obnovy výpadku a automatizácie v kombinácii s cenovo dostupným hardvérom, a ponúka tak softvérovým vývojárom ideálnu aplikačnú platformu.

Viac informácii na blogu Jeffreyho Snovera (US), hlavného architekta pre divíziu Windows Server v Microsoft Corporation.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Odborná konferencia iDEME 2024 o aktuálnych a prioritných témach digitalizácie verejnej správy ITAPA AI & Robotics 2024: Umelú inteligenciu musíme vedieť regulovať. Pozor však, aby sme nezabili inovácie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.