Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Michal David vystúpi s Alexandrovcami prvýkrát

BRATISLAVA 25. septembra – Český hitmaker a nekorunovaný kráľ československej popovej oldies scény Michal David sa už o pár dní predstaví po boku legendárneho ruského armádneho súboru Alexandrovci, ktorý je na Slovensku veľmi obľúbený. Toto hudobné teleso si na svoje koncerty pravidelne pozýva populárnych interpretov z jednotlivých krajín a inak tomu nebude ani na Slovensku. V rámci slovenského turné s nimi vystúpi okrem Michala Davida 29. 9. 2015 v Košiciach aj Lucie Bílá 7. 10. v Bratislave.

Kým Bílá už s Alexandrovcami vystupovala viackrát, Michal David zažije premiéru. „Už viacero mojich hudobných kolegov s nimi vystupovalo, ja ešte nie. Aj preto sa na to veľmi teším. Bude to naozaj zaujímavé spojenie,“ povedal český hitmaker.

Košickým koncertom odštartujú Alexandrovci slovenské turné a postupne navštívia aj Humenné, Poprad, Žilinu, Trenčín, Zvolen, Nitru a zakončia ho v Bratislave aj s charizmatickou Bílou, ktorá v súčasnosti hviezdi aj v porote súťaže Česko Slovensko má talent a s Alexandrovcami vystupovala už viackrát. Súbor už tradične pricestuje s približne 120-členným telesom a okrem dvoch slávnych hostí spolu s nimi na každom koncerte okrem Humenného vystúpi ľudová skupina Kandráčovci. V Humennom zase mužský spevácky súbor Rusinija.

Termíny koncertov Alexandrovcov na Slovensku:

29. 9. utorok – KOŠICE (hosť Michal David, Kandráčovci)
30. 9. streda – HUMENNÉ (hosť Rusijana)
1. 10. štvrtok – POPRAD (hosť Kandráčovci)
2. 10. piatok – ŽILINA (hosť Kandráčovci)
3. 10. sobota – VOLNÝ DEŇ
4. 10. nedeľa – TRENČÍN (hosť Kandráčovci)
5. 10. pondelok – ZVOLEN (hosť Kandráčovci)
6. 10. utorok – NITRA (hosť Kandráčovci)
7. 10. streda – BRATISLAVA (hosť Lucie Bílá, Kandráčovci)

Posledné lístky na turné ALEXANDROVCI – EUROPEAN TOUR 2015, sú dostupné v sieti Ticketportal https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20115

Viac informácií o pripravovanom koncerte nájdete na www.mejdanroku.sk, www.alexandrovci.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vo Vysokých Tatrách spojili lyžovanie a golf. Preteky priniesli Žampa a Sabbatini Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.