Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. decembra 2014 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Michal David roztancoval Bratislavu najväčšími hitmi!

BRATISLAVA 23. decembra – Populárny český spevák zavítal na Slovensko pred posledným adventným víkendom a zaželal Slovákom nádherné Vianoce.

Spevák v bratislavskej Hant Aréne zakončil svoje predvianočné Tour, ktoré odštartoval začiatkom decembra v Žiline a následne pokračoval vo východoslovenských Košiciach.

Bratislavská športová hala praskala vo švíkoch a priaznivci sa dočkali najznámejších piesní z dielne českého speváka. Zazneli nestarnúce hity Non stop, Děti ráje, či Diskopříběh, ktoré publikum okamžite postavili zo sedadiel. David však nevynechal ani svoje povestné Love songy a spolu s fanúšikmi zaspieval aj Je to blízko, Každý mi tě lásko závidí, ale aj Nenapovídej a mnoho ďalších. Okrem známych piesní David na tohtoročných koncertoch predstavil aj dve novšie piesne zo svojho repertoáru. Slovenskému publiku zaspieval Čas vítězství a Tajfún, ktoré sú zo spevákovho posledného albumu.

Tak ako v predchádzajúce večery, keď Michal David na koncertoch vystúpil pred publikum, aj v Bratislave sa fanúšikovia okamžite chytili a odviazali. Celý koncert odtancovali a odspievali spolu s českým spevákom. Dobrú atmosféru si užíval aj samotný David: “ Veľmi rád koncertujem na Slovensku, pretože slovenskí diváci sa dokážu tak viacej „rozjet“, sú akoby vrelší a vedia sa okamžite baviť,“ prezradil spevák na adresu slovenských fanúšikov.

Český spevák si priazeň slovenských fanúšikov nesmierne váži a aj preto v tento predvianočný čas zaželal Slovákom : “ Prajem šťastné a veselé. 🙂 Nech si ľudia užijú sviatky v pokoji a pohode. Prajem tiež krásny rok 2015. Aby ľudia mali viac času na tie pekné veci, na priateľov a nech ľudia toľko nepracujú. Spomeňme si na tie časy, keď sme sa spolu viac stretávali a trávili viac času s priateľmi, nech sa skúsia vrátiť do tých starých koľají.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Skvelý nový svet máme na dosah. Politika ale musí ísť bokom Prieskum GLAMI (Re)search odhalil (ne)vkus Slovákov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.