Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. apríla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Lucie Bíla oslavuje svoje jubileum na Slovensku!

Niekoľkonásobná držiteľka Zlatého slávika nasadila, čo sa týka kultúrnych podujatí, latku naozaj vysoko! Nezabudnuteľnú show popretkávanú vystúpeniami rôznych umelcov predstaví už tento víkend.
Nepremeškajte príležitosť, príďte s Luckou osláviť narodeniny aj vy, v predaji sú posledné lístky!

Lucie Bíla oslávi svoje jubileum naozaj pompézne. Namiesto plánovaného jedného koncertu budú, vďaka veľkému záujmu o vstupenky, narodeninové koncerty hneď tri! Všetky tri podujatia sa budú konať na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Niekoľko dňovú oslavu speváčka a jej hostia odštartujú poobedným predstavením dňa 9.4.2015 o 15,00 a pokračovať budú vo večerných hodinách. Druhá show za začne presne o 20.15. Na sobotňajšie podujatia sú vstupenky dlhodobo vypredané, dobrou správou je, že na záverečný koncert, ktorý sa bude konať v nedeľu 10.4.2016 o 19,00 sú ešte v predaji k dispozícii posledné vstupenky.

Show bude výnimočná po všetkých stránkach. Nielenže Lucka vystúpi na najväčšom pódiu, aké u nás kedy bolo, prvýkrát bude použitá nová zvuková technika, ktorá je po testovaní ospevovaná medzi umelcami z celého sveta. Tešiť sa tak môžete na absolutne čistý a neskreslený zvuk, nech už budete sedieť kdekoľvek.

https://www.youtube.com/watch?v=d9zN7JP3m5E

Na pódiu sa po Luckinom boku predstaví aj skupina Horal s Jakubom Prachařom a Maxo Šrámek s Mojou kapelou + LittleBeat. Tešiť sa môžete tiež na Robotickú kapelu, skupiny Mirror Family a Big Names, tanečné formácie The Pastels a Ladylicious, výtvarníka Alexa Dowisa, akrobatov z Vertiga, či českého klaviristu Petra Maláska. Speváčku bude počas koncertu sprevádzať symfonický orchester. „Mylím si, že ľudia na Fifty Fifty uvidia, čo ešte nevideli. Na prvú skúšku ma poslali so zaviazanými očami. Režisér chcel vidieť môj výraz z toho, čo uvidím a naozaj, keď mi oči odokryli, mne spadla sánka, pretože je to niečo nevídané. Na štyroch javiskách sa predvedie množstvo hostí. Diváci sa môžu tešiť na cirkus, lietajúcich bubeníkov, štyridsať tanečníkov, päť hudobných telies, ale aj na svetlo maliara “ prezradila Lucka Bíla o svojej narodeninovej šou.

Všetky koncerty sú bez predskokanov a začnú sa v presnú hodinu. Brány štadiónu sa otvoria dve hodiny pred začiatkom show, takže príďte včas a užite si kompletný program, bude to stáť za to!

Vstupenky na narodeninovú show Lucie Bílej – Fifty Fifty sú dostupné v sieti Ticketportal https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=60172

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Hrad Revište bude opäť dejiskom hrnčiarskej slávnosti Glgáč Železniciam chýbajú zamestnanci, ale aj študenti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.