Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. októbra 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kriminálka Za sklom bola najsledovanejšou nespravodajskou reláciou

BRATISLAVA 6. októbra – Druhá epizóda novej slovenskej kriminálky na JOJke s prehľadom porazila svoju konkurenciu. Seriál Za sklom včera videlo 429-tisíc divákov starších ako 12 rokov (sledovanosť 9,2 %, podiel 21,8 %). Najviac fanúšikov seriálu je medzi divákmi vo veku 45-54 rokov, kde ženy zaznamenali sledovanosť 12,3 % a muži 11,7 %.
Televízia JOJ bola v stredu 5. októbra trhovým lídrom v hlavnom vysielacom čase pre univerzálne publikum s 10,8 % sledovanosťou. TOP programom dňa sa stalo opäť Najlepšie počasie, ktoré si pozrelo až 657-tisíc divákov starších ako 12 rokov (14,0 % sledovanosť, 30,9 % podiel na trhu). V čase svojho vysielania boli najsledovanejšie Noviny TV JOJ (12,6 % Rtg a 29,8 % Shr u divákov 12+) a Šport (11,2 % Rtg a 24,9 % Shr, u divákov 12+). V podvečerných hodinách si najviac mladších divákov zaplo na JOJke reláciu Moja mama varí lepšie ako tvoja (5,0 % Rtg a 21,9 % Shr, CS 12-54).

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54
Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

JOJ: Úspešná premiéra kriminálky Za sklom Brutálne vraždy žien a sériový vrah vo väzení

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.