Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. apríla 2012 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland získal ocenenie Múza Merkúra

BRATISLAVA 27. apríla – Unikátny projekt obchodného domu Kaufland na Trnavskej ceste v Bratislave, obslužný pult s čerstvými rybami a produktmi z rýb, získal ocenenie Múza Merkúra.

Ako uplynulý, aj v tento rok sa v priebehu slávnostného večera konferencie Slovak Retail Summit odovzdávali ceny Múza Merkúra, ktoré sa udelujú najkreatívnejším marketingovým a komunikačným projektom v oblasti maloobchodu.

V kategórii „umiestňovanie produktov v mieste predaja“ cenu za inovatívne riešenie, modernú technológiu a dizajn obslužného pultu s čerstvými rybami a výrobkami z rýb odborná porota udelila spoločnosti Kaufland.

Obslužný pult s čerstvými rybami bol v obchodnom dome Kaufland na Trnavskej ceste v Bratislave otvorený v lete 2011 ako súčasť modernizácie celej predajne. Okrem šírky sortimentu, ktorý je spomedzi hypermarketov v Bratislave aj na Slovensku najširší, prináša aj ďalšie benefity a inovatívne riešenia. Sú nimi čerstvosť, atraktívna prezentácia tovaru, maximálna hygiena, ergonómia predaja, odborné poradenstvo, atď.

Kaufland plánuje tento projekt rozšíriť a pulty s čerstvými rybami a produktmi z rýb otvoriť aj v ďalších vybraných obchodných domoch.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Slovensko má problém s obezitou, upozorňuje na to aj Kaufland Zamestnancov Kauflandu čaká ďalšie zvyšovanie platov, nástupná mzda na pozícii predavač za 5 rokov stúpla o takmer 30%

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.