Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Kamión plný technológií IBM prichádza na Slovensko

BRATISLAVA 1. júna – Na Slovensko mieri špeciálny kamión IBM Systems Technolgy Truck, v ktorom si budú môcť záujemcovia celý budúci týždeň na vlastnej koži vyskúšať technológie spoločnosti IBM. Dostupné sú nielen ukážky hardvérových a softvérových riešení, ale najmä možnosti ich praktického využitia v biznise i bežnom živote, napríklad v riadení dopravy alebo telemedicíne. Kamión bude verejnosti dostupný v dňoch 4. až 6. júna na parkovisku pri Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Mlynskej doline. Následne sa kamión presunie na námestie M.R. Štefánika v areáli Eurovea a návštevníci budú mať 7. a 8. júna príležitosť diskutovať o jednotlivých produktoch a demách priamo s technologickými odborníkmi IBM i Národného centra telemedicínskych služieb.

V kamióne je k dispozícii široká paleta technológií IBM, vrátane produktov System x, System p a System Storage. Zákazníci a fanúšikovia technológii tak majú príležitosť oboznámiť sa z blízka so serverovými, úložnými a sieťovými riešeniami IBM, vrátane softvéru na ich správu a virtualizáciu. Zároveň sa budú môcť dotknúť sa budúcnosti, ktorú do každodenného života IBM postupne prináša pod záštitou iniciatívy Inteligentná planéta (Smarter Planet). Podujatie vyvrcholí v piatok 8. júna o 16.00 pokusom o zápis do Guinnessovej knihy rekordov.

Viac informácií nájdu záujemcovia na stránke http://www-03.ibm.com/systems/sk/info/ibm_truck.html

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Prvý elektrický kamión poistil Union. Udržateľné riešenia sú súčasťou nášho biznisu, tvrdí holandská poisťovňa Vianoce spájame s pomocou druhým. Ľudia na Slovensku však radi pomáhajú počas celého roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.