Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ:Úspešný týždeň TV JOJ pokračoval aj vo štvrtok

BRATISLAVA 15. januára – JOJ Group včera opäť potvrdila svoju pozíciu lídra trhu v hlavnom vysielacom čase. Od utorka je TV JOJ jednotkou spomedzi slovenských televízií, vo štvrtok s najlepšími výkonmi v prime time. Najsledovanejšou reláciou dňa bolo včera Najlepšie počasie, druhým TOP programom sa stalo pokračovanie komediálnej novinky Naši (CS 12-54).
Vo štvrtok 14. januára zaznamenala JOJ Group zatiaľ svoj najlepší výkon tohto týždňa v hlavnom vysielacom čase. Ako líder slovenského trhu v prime time dosiahla v rámci mladšieho publika nadpriemerný share 32,3 % a 11,3 % sledovanosť. Samotná TV JOJ sa za včerajší večerný program môže pochváliť 24,8 % podielom na trhu a 8,7 % ratingom v CS 12-54.
Rebríček TOP relácií dňa pre mladších divákov včera viedlo Najlepšie počasie s podielom 28,4 %, ktoré v CS 12+ zaznamenalo výbornú 12,9 % sledovanosť. Až 631-tisíc divákov sledovalo vo štvrtok Noviny TV JOJ, ktoré dosiahli vynikajúci 13,5 % rating a 29,6 % share (CS 12+).
Najsledovanejším nespravodajským programom dňa sa včera v CS 12-54 stala štvrtá epizóda nového komediálneho seriálu Naši, ktorú si pozrelo celkovo 450-tisíc divákov. V mladšej časti publika dosiahli Naši včera 10,2 % sledovanosť a 28,5 % podiel na trhu. Obe včerajšie epizódy seriálu boli lídrami trhu v čase svojho vysielania a ich najsilnejšou cieľovou skupinou boli opäť ženy v produktívnom veku 35 až 44 rokov, ktoré dosiahli vysoko nadpriemernú, až 15,9 % sledovanosť (štvrtá epizóda).

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti Čo rozhoduje pri nákupe nových módnych kúskov? Zmeny v nákupnom správaní Slovákov poznačila pandémia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.