Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ:Nové bývanie – Dizajn odštartovalo úspešne ako líder access prime

BRATISLAVA 11. januára – V nedeľu 10. januára odvysielala televízia JOJ prvú epizódu novej lifestylovej relácie Nové bývanie – Dizajn, ktorá je spin-off formátom dlhodobo mimoriadne obľúbeného Nového bývania s Vladom Voštinárom. Novinka s prívlastkom Dizajn si hneď v úvode našla veľké množstvo

Premiéru spin-off formátu úspešnej relácie Nové bývanie, ktorá je dlhoročnou stálicou programu TV JOJ, si včera podvečer nenechalo ujsť až 368-tisíc divákov starších ako 12 rokov, Dizajn tak dosiahol výbornú 7,9 % sledovanosť a 17,8 % share, pričom predstihol aj priemerné jesenné výkony svojho predchodcu. Ešte lepší podiel na trhu zaznamenala novinka u mladšieho publika (20,4 % v CS 12-54), relácia tak bola lídrom trhu v čase svojho vysielania, teda v dôležitom slote access prime.

Ženská časť publika pri obrazovkách počas premiérového vysielania relácie Nové bývanie – Dizajn prevládala, diváčky vo veku 35-44 rokov dosiahli skvelú sledovanosť 10,0 % a najlepší rating zaznamenala relácia v cieľovej skupine žien vo veku 45-54 rokov, až 14,2 %.

Reláciu, s ktorou sa akékoľvek bývanie stane dizajnovým a moderným priestorom, moderuje obľúbený Vlado Voštinár, ktorý spolu s architektom Michalom Skrakom divákom každú nedeľu ukážu všetko z oblasti bytového dizajnu či trendov v bývaní. Poskytnú cenné a úžitočné rady, ako si čo najlepšie zariadiť byt či dom, ako si poradiť s malou kuchyňou, tmavou chodbou, či ako zväčšiť malú kúpeľňu. Chýbať nebudú ani tipy, ako si doma svojpomocne vyrobiť vlastný kus originálneho nábytku.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Skupina VELUX prijala záväzok k vytvoreniu udržateľných budov a komunít CRESCO REAL ESTATE spúšťa predaj domov v bratislavskej Dúbravke

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.