Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Televízia JOJ bola celý víkend lídrom trhu v prime time

BRATISLAVA 21. septembra – V siedmom nebi si včera nenechalo ujsť rekordných 752-tisíc divákov, ahow Česko Slovensko má talent bola znova najsledovanejším programom dňa a nový komediálny seriál Andyho Krausa Dvojičky odštartoval s vynikajúcim nadpriemerným výkonom – to je stručná bilancia mimoriadne úspešného tretieho septembrového víkendu pre JOJ Group.
Slovenskí diváci uplynulý víkend spomedzi všetkých televízií uprednostnili programovú ponuku TV JOJ, ktorá v obidva dni znova potvrdila svoju pozíciu lídra trhu v hlavnom vysielacom čase. JOJ Group dosiahla v sobotu nadpriemernú 11,0 % sledovanosť a skvelý 36,4 % share v prime time. V nedeľu zaznamenala televízia JOJ rating 9,7 % v komerčnej cieľovej skupine 12-54.
Rodinná show V siedmom nebi dosiahla včera svoje rekordné výkony v rámci tejto sezóny, keď ju sledovalo až 752-tisíc divákov starších ako 12 rokov. V poradí štvrtá epizóda relácie s moderátorom Vilom Rozborilom, ktorého špeciálnym osťom bola aj moderátorka TV JOJ Adriana Kmotríková, mala excelentnú, až 16,0 % sledovanosť a 36,1 % podiel na trhu v rámci univerzálneho publika. V obchodne dôležitej cieľovej skupine zaznamenala rodinná show takisto na túto sezónu svoj rekordný 11,8 % rating a 31,2 % share.
Na predpoveď počasia na JOJke bolo na záver týždňa zvedavých až 622-tisíc divákov, čo pre Najlepšie počasie znamenalo až 14,1 % sledovanosť a 28,6 % trhový podiel v CS 12+. Noviny TV JOJ, ktoré včera televízia vysielala opäť naživo v rámci eventu JOJka v meste – tentokrát zo Sobotského námestia v Poprade – si pozrelo 611-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo pre hlavnú spravodajskú reláciu znamenalo skvelý 13,0 % rating a 29,1 % share.
V sobotu 19. septembra obsadila televízia JOJ prvých päť priečok v rebríčku najsledovanejších relácií dňa s kompletným večerným programom, konkrétne v poradí Česko Slovensko má talent, Dvojičky, Najlepšie počasie, Šport
a Noviny TV JOJ (CS 12-54). Všetky formáty JOJky v prime time boli v sobotu lídrami trhu v čase svojho vysielania.
Talentová show, ktorú na JOJke moderuje dvojica Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval, si tento raz vyslúžila vynikajúcu 12,5 % sledovanosť univerzálneho publika a 11,9 % rating u mladých, s trhovým podielom 34,7 %. Česko Slovensko má talent tak znova potvrdil svoju pozíciu najsledovanejšej zábavnej show tejto jesene na slovenskom trhu.
Vynikajúci štart majú za sebou Dvojičky – nový komediálny seriál Andyho Krausa, v hlavných úlohách so Sveťom Malachovským, Didi Mórovou a Zuzanou Porubiakovou. Premiérovú epizódu seriálu si v sobotu po skončení ČSMT nenechalo ujsť takmer pol milióna divákov, Dvojičky si tak vyslúžili vynikajúcu 10,5 % sledovanosť a 30,2 % podiel na trhu v CS 12+. Ešte lepší výkon dosiahli v komerčne dôležitej časti publika, mladí diváci vo veku 12-54 rokov dosiahli pre seriál až 34,8 % share a skvelý 10,9 % rating.
Prevahu pri obrazovkách mali počas vysielania Dvojičiek diváčky, v CS 12-54 zaznamenali až 12,9 % sledovanosť. Najsilnejšími cieľovými skupinami boli ženy vo veku 35-44 rokov s 13,1 % ratingom a diváčky z CS 45-54 s vynikajúcou
14,3 % sledovanosťou.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.