Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. septembra 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Show Česko Slovensko má talent bola najsledovanejším programom

BRATISLAVA 3. september – JOJ Group bola v stredu 2. septembra znova trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase s nadpriemerným share 35,6 % a skvelou 11,1 % sledovanosťou v obchodne dôležitej cieľovej skupine. Samotná stanica JOJ bola lídrom v prime time (29,9 % Shr a 9,3 % Rtg), aj celodenne (23,9 % Shr) v CS 12-54.
Televízia JOJ so svojím včerajším programom obsadila prvé štyri miesta v rebríčku najsledovanejších relácií dňa v rámci mladšieho publika. Jednoznačnou jednotkou sa po vzore utorkovej premiérovej epizódy stala aj druhá časť talentovej show Česko Slovensko má talent (13,4 % Rtg a 38,4 % Shr v CS 12-54), ktorá mala včera až 631-tisíc divákov starších ako 12 rokov (13,5 % Rtg
a 31,2 % Shr).
Najviac divákov univerzálneho publika sledovalo včera (rovnako ako v utorok) Najlepšie počasie na JOJke, ktoré bolo v čase svojho vysielania trhovou jednotkou vo všetkých cieľových skupinách. Nenechalo si ho ujsť až 719-tisíc divákov, ktorí dosiahli skvelý 15,3 % rating a 35,2 % podiel na trhu. Šport v stredu zaznamenal takisto výbornú sledovanosť 12,2 % a share 28,9 % (CS 12+).
Formát Neuveriteľné svetové talenty včera tiež nadviazal na utorkový úspech a v rámci mladšej časti publika si vyslúžil nadpriemerný 35,0 % podiel na trhu a 9,8 % rating. V ratingovom rebríčku TOP 10 včera samozrejme nechýbali ani Noviny TV JOJ s 10,7 % sledovanosťou a 28,2 % share (CS 12+).

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia. PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Za 20 rokov zrealizovali zdravotní klauni na Slovensku vyše 32 000 klauniád KOMUNÁLNA poisťovňa si 30. výročie pripomína kampaňou aj TV spotom „Časy sa menia, riziká zostávajú.“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.