Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Noviny TV najsledovanejšou spravodajskou reláciou týždňa

BRATISLAVA 18. januára – Svoj úspešný januárový týždeň novej jarnej sezóny zavŕšila televízia JOJ najsledovanejším programom nedele. Noviny TV JOJ včera opäť prekonali konkurenciu a stali sa celkovo najsledovanejším spravodajským programom celého týždňa na trhu.
V nedeľu 17. januára sledovalo Noviny TV JOJ až 715-tisíc divákov starších ako 12 rokov, relácia tak dosiahla skvelý 15,2 % rating a 31,2 % podiel na trhu. V mladšej časti publika zaznamenala rovnako nadpriemerné výkony (30,3 % Shr a 11,9 % Rtg), pričom diváčky v CS 45-54 dosiahli excelentný, až 21,4 % rating. Noviny TV JOJ sa stali najsledovanejšou spravodajskou reláciou uplynulého týždňa na trhu v CS 12+, aj CS 12-54, a znova tak prekonali svoju konkurenciu.
Lídrami trhu v čase svojho vysielania (CS 12-54) boli včera na JOJke aj Šport s 11,7 % sledovanosťou v CS 12+, a taktiež Najlepšie počasie s 12,5 % ratingom v rámci univerzálneho publika.

Druhý januárový týždeň bol pre JOJ Group z pohľadu dosiahnutých výkonov v sledovanosti celkovo veľmi úspešný. Už prvé epizódy nového seriálu ZOO si získali veľkú základňu divákov, novinka sa v rebríčku TOP 10 stala najsledovanejšou nespravodajskou reláciou uplynulého týždňa na JOJ (v CS 12-54, aj CS 12+). Darilo sa aj pokračovaniu nového komediálneho seriálu Naši a do prvej desiatky mladšieho publika sa dostali tiež premiérové epizódy show Sladký život a podvečerné varenie na JOJke v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja. V rámci univerzálneho publika sa do TOP 10 zmestilo aj Nové bývanie Dizajn.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

kp;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.