Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. septembra 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Moja mama varí lepšie ako tvoja má čoraz viac divákov

BRATISLAVA 11. septembra – Najsledovanejším programom dňa na trhu bola včera hlavná spravodajská relácia televízie JOJ (v CS 12-54). Celkovo si Noviny TV JOJ pozrelo 570-tisíc divákov univerzálneho publika, ktorí dosiahli 12,2 % sledovanosť a 29,9 % share. Z predpovedí počasia malo najviac divákov vo štvrtok večer Najlepšie počasie na JOJke, ktoré v CS 12+ zaznamenalo 11,2 % sledovanosť a 25,7 % podiel na trhu.
Lídrom trhu v čase svojho vysielania (CS 12-54) bola včera okrem spravodajských relácií TV JOJ aj jej podvečerná novinka Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá vo štvrtok 10. septembra dosiahla svoje najlepšie doterajšie výsledky v sledovanosti.
Zábavnú súťaž vo varení, ktorú moderuje Milan Zimnýkoval, si diváci zamilovali a show s výraznou marketingovou podporou získava čoraz viac fanúšikov. Včera si ju nenechalo ujsť takmer 300-tisíc divákov, show tak dosiahla svoj rekordný, vysoko nadpriemerný rating 6,3 % a 21,3 % podiel na trhu (CS 12+). V rámci mladšieho publika dosiahla ešte lepší, až 25,9 % share.
Takmer 30 % podiel na trhu zaznamenala Moja mama v ženskej časti komerčne dôležitého publika, najviac diváčok tejto show dosahuje vek 45-54 rokov, ktoré včera dosiahli až 9,7 % sledovanosť.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia. PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.