Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. augusta 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Diváci si včera nenechali ujsť novú show Uhádni môj vek

BRATISLAVA 16. augusta – Televízia JOJ včera odvysielala prvú epizódu novej súťažno-zábavnej show Uhádni môj vek s obľúbeným moderátorom Vladom Voštinárom, ktorý novinku divákom predstavil spolu so zábavnou dvojicou Juniorom a Marcelom. Talentoví moderátori boli tentokrát celebritnými hosťami relácie a ako prví hádali vek vybraných účastníkov. Finančnú výhru darovali Nadácii TV JOJ.
Show Uhádni môj vek sa stala najsledovanejšou nespravodajskou reláciou pondelka v oboch relevantných cieľových skupinách, pričom v CS 12-54 dosiahla 7,6 % rating a 23,8 % share a v rámci univerzálneho publika zaznamenala 8,4 % sledovanosť. Najpočetnejšou skupinou divákov premiérovej relácie boli ženy vo veku 45-54 rokov, ktoré dosiahli 11,1 % rating. Licencovanú show
od FremantleMedia bude TV JOJ vysielať každý pondelok a stredu o 20:35.
Najviac slovenských divákov si včera pozrelo Najlepšie počasie, ktoré zaznamenalo 11,2 % sledovanosť v CS 12+ a 8,1 % rating v komerčnej cieľovej skupine. Noviny TV JOJ dosiahli 10,0 % sledovanosť v rámci univerzálneho publika. Lídrom v čase svojho vysielania (CS 12-54) boli tiež Šport či relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja. TV JOJ zaznamenala svoj najlepší celodenný share tohto leta a takisto najlepší pondelkový podiel na trhu v hlavnom vysielacom čase od konca marca (CS 12-54). JOJ Group bola včera v rámci obchodne dôležitej cieľovej skupiny trhovým lídrom v prime time s 8,9 % ratingom a 32,2 % share.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54. Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

LeasePlan odovzdal cenu na prestížnom podujatí „Futbalista roka 2020“ TIPOS Talent týždňa je späť. Na televízne obrazovky sa vrátila relácia predstavujúca mladé športové talenty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.