Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. apríla 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Detská televízia RiK pribudla do ponuky Plustelky

BRATISLAVA 5. apríla – Od 5. apríla pribudla detská stanica RiK z portfólia JOJ Group aj do ponuky digitálnej televíznej platformy Plustelka spoločnosti Towerhome, a.s., ktorá už ponúka divákom terestriálneho vysielania cez anténu tiež filmovú stanicu JOJ Cinema.
Program televízie RiK, ktorá ako prvá detská stanica vysiela v slovenčine, pozostáva z európskej produkcie a vlastnej tvorby – deti sa zabavia pri veselých príbehoch kohútika Kikiriki a naučia sa rôzne triky v šou Kúzlovanie či v relácii Zabi nudu. A exkluzívne iba v TV RiK môžu deti sledovať úplne nové príbehy dvoch nešikovných kutilov Pat a Mat.
Stanica RiK je tak od dnešného dňa dostupná pre viac ako 85 % slovenských domácností – cez anténu a televízny prijímač s podporou MPEG-4 a CI+ slotom pre bezkartové moduly Plustelka. RiK vysiela vo 4. celoplošnom multiplexe a prvé dva týždne bude dostupný pre všetkých zákazníkov Plustelky (vrátane Plustelky Mini) v rámci bezplatného promo vysielania. Pre zákazníkov s balíkom Plustelka Štandard alebo DUO bude RiK dostupný automaticky a bez zmeny mesačného poplatku.
Detská televízia RiK je distribuovaná od 1. januára 2015 ako prémiový kanál, zaradený do spoplatnených balíkov v ponuke operátorov Skylink, ANTIK Telecom, SWAN, Slovanet, Orange Slovensko, DSI DATA, ARTOS, BDTS, e-Net, Gecom, ISPER, Káblová televízia Komjatice, Kalná KTR, MARTICO, MIKOTEL, PROGRES-T, Sinet CTV, Stastel, TFM, Telly CE a oddnes aj Towerhome. Viac informácií nájdete na webovej stránke rik.joj.sk.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Miloslav Luther ďalším laureátom Zlatej kamery na MFF Art Film 2024 Cristi Puiu si na MFF Art Film 2024 prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.