Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. marca 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Je lepšie vyhorieť ako stretnúť dvojníka

Príbeh dvoch mužov, ktorí sú si podobní ako vajce vajcu, ale povahou a životnými osudmi sú odlišní ako deň a noc. Nikdy sa nevideli, nemajú ani tušenia o vzájomnej existencii, a aj by to tak zostalo, nebyť jednej „náhody“…

DVOJNÍCI, komédia plná prekvapivých situácií, nečakaných zvratov a zamotaných konfliktov, režiséra Jiřího Chlumského prichádza do kín už dnes.

Honza Rambousek (Ondřej Sokol) je svojim spôsobom sympatický podvodník, ktorý je v podsvetí považovaný za odborníka na zámky, počítače, elektroniku a autá. Je to taktiež nenapraviteľný sukničkár, no aj tak ho ženy milujú… Práve mu tečie do topánok, pretože ho má v hrsti mafián Vytloukal (Petr Nárožný) kvôli veľkým dlhom. Ak Honza neukradne z galérie obraz Dievčaťa s granátovým náhrdelníkom, tak je s ním amen… Zachráni ho náhoda – do cesty sa mu pripletie jeho dvojník, stredoškolský profesor Richard Prospal (Ondřej Sokol), pedant a poctivec na pohľadanie – a obom sa zmení život. Zatiaľ čo si Honza užíva v Richardovej koži doma aj v škole, Richard je prenasledovaný mafiánmi, pretože mu neveria, že nie je Honza Rambousek. No keď sa do rúk mafiána dostane aj jeho dcéra Natálka, tak Richardovi nezostáva nič iné ako zabudnúť na slušné správanie a nájsť spôsob ako vybabrať s mafiánom a jeho gorilami a dostať obraz aj dcéru do bezpečia.

https://www.youtube.com/watch?v=JITsfKvib8U

Film DVOJNÍCI je klasická komédia s množstvom vďačných a vtipných situácií, skvelými dialógmi, v ktorých nechýba ani svieži a provokujúci humor. To všetko umocnené tvorivým vkladom Ondřeja Sokola v dvojrole Richard a Honza. Do ďalších hereckých rolí obsadil režisér Jiří Chlumský Petra Nárožného, Jakuba Koháka, Jitku Schneiderovú a ďalších. Sympatickú Andreu, beznádejne zamilovanú do podvodníka Honzu, prijala Simona Krainová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

PSS potvrdzuje svoj dlhodobo zodpovedný postoj k prírode a podnikaniu Rada slovenských exportérov získala ako klaster európsky certifikát excelencie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.